Yamaha MT-03 (2007)

Vlastník JuliOo
Vloženo 18.6.2014
Aktualizováno 18.6.2014

Maly, svizny a obratny motard.

Suzuki GSR 600: V cenovej hladine som nasiel pekne kusky, ale nechcel som opat 4-valec po Fazerovi.
Honda CB 600F Hornet: Dizajn motorky

První dojmy - Dizajnovo sa sikmacom velmi podarila. Dobry posed a vynikajuca ovladatelnost.

Motorku bych doporučil pro - Odporucal by som ju prave pre zaciatocnikov a taktiez pre nase polovicky. Urcite sadne pre toho, ktory sa chce jazdenim len zabavat.

Doplňky na motorce - Ladak Leo Vince SBK, chranice pacok, chranic na chladic, predny stit original Yamaha

Moja prva motorka bola Yamaha Fazer r.v. 2000. Pri jej kupe som vela nepremyslal a hned ako som ju videl, chcel som prave tuto. Neskor som zistil, ze na ucenie pre zaciatocnika to nieje ono. Tie 2 roky co som ju mal, som vela kilometrov nenajazdil a zacal sa obzerat po niecom zabavnejsom. S predajom Fazera som nemal ziaden problem a tak som zacal pokukovat po niecom zabavnejsom. Na zaciatku sa mi zapacila Suzuki GSR 600 a bola aj cenovo dostupna, ale zasa podobna Fazerovi a to som nechcel. Nahodne som sa preklikal na video, kde bola recenzia na Yamaha XT 660 a ta ma celkom oslovila. Nakolko som bol vlastnikom crossky nemal som ziadne zabrany vziat supermoto. Pri pozerani recenzii som sa dostal na forum, kde spominali moto MT-03 s takym istym objemom a motorom. Hned nato som zacal surfovat po internete a hladat cenu, parametre. Hned ako som ju videl na obrazku, vedel som, ze bude moja. Po 2 tyzdnoch skumania, hladania som predsa tu moju vyvolenu nasiel a nebolo to ani daleko. Bol som ju vyskusat a hned na druhy den som si ju bol vyzdvihnut. Momentalne mam na nej najazdene asi 2000 km a som nadmierne spokojny. Ten pocit, ked mate ten jednobuch pod zadkom a pridate mu otacky je neopisatelny. Len troska mi chybaju tie koniky navyse, ale predsa je to len motard a nie nejaky pretekar. Posed je vynikajuci a jazdenie v meste pomedzi auta a prekazky je bravurny. Na jazdu po dialnici to velmi nieje, lebo pri rychlosti 130 km/h zacina byt narazovy vietor dost neprijemny a po 20 km citit bolest v krku. je to predsa len motard a ten nepatri na dialnice.

context
context napsal 28.07.15 v 16:56 10b.

pěkná mašina , přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu a ať ti dělá jenom radost

mecl
mecl napsal 22.06.14 v 20:46

škoda že jí nedali více koníků ale přesto parádní stroj a ta tvoje, uuuaaaa

Bauiii
Bauiii napsal 18.06.14 v 21:33