Kawasaki VN 900 Classic (2008)

Vlastník Lacer
Vloženo 16.6.2014
Aktualizováno 22.6.2014

Moto, ke které jsem se dopracoval po několika předchozích. Žádné spěchání jen pohoda tabáček

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv - Pozitivni

Yamaha XVS 1100 DragStar: Draga jsem nekoupil kvůli často popisovaným problémům s kardanem, má karbec coz je pro mne mínus a také za cenu VN900 je o cca 5 sezón starší..

První dojmy - Prvni dojmy, velká těžká véčková cruizrovka. Zvykl jsem si na ni hned. Motor tak akorát brzdy (používal jsem hlavne zadni dvoupistek) taky ok a co je zajímavé zadni kotouč je tlustší než přední.

Motorku bych doporučil pro - Pro silnější motorkáře kvůli váze, ale třeba motor je naprosto nezáludný a plynulý pracant, takže klidně i pro urostleho začátečníka.

Doplňky na motorce - Nic

Pohodlí tak akorát, po cca 200 km uz jsem zadek cítil , ale nic co by se nedalo. Příjemné překvapeni byla první spotřeba 4,2. Na pětku jede bez nějakého přetáčení těch 80-90 což i bez plexi, které bude se dalo. Zjistil jsem že toto jeste lze posunout kity kol sekundárního převodu. Spolujezdec bez opěry nic moc a origo výfuky by přeci jen chtěly o něco hlasitější. Jinak moto je přesně taková jakou jsem ji očekával. Prostě a jednoduše krásná moto na kochací projížďky

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 22.06.14 v 08:18 10b.

Supr Kawa gratulejšn

Lacer
Lacer napsal 21.06.14 v 23:45

Diky, zatim max. spokojenost. Alespilot můžeš sem hodit nejake info ohledně tech ladaku, kde za kolik a tak?

alespilot
alespilot napsal 21.06.14 v 10:40

Ahoj, Blahopřeji ke krásnému stroji ! Spotřeba mě taky příjemně překvapuje pokaždé,když ji spočítám Jen doporučuji "neprznit" origo výfuky a pořídit laďáky s homologací (za mě Silver Tail ) Zdraví " silnější,urostlý motorkář " 167 cm a 67 kg !

fery251
fery251 napsal 17.06.14 v 17:25

Dobrá volba, tak ať slouží...