Aprilia RS 125 (1998)

Vloženo 14.6.2014
Aktualizováno 14.6.2014

Vzhledově dospělá motorka se zvukem zavodní sekačky ! :D

Cagiva Mito 125: strašně velká poruchovost

První dojmy - První svezení bylo užasné nikdy jsem nevěřil že 125 může letět tak rychle a mít tak hezký zatah

Motorku bych doporučil pro - pro ty co chtějí rychlou motorku ošahat si jak to chodí a pak chtějí přejít na silnější cestovky

Toho mazla jsem si vybral protože jsem chtěl něco rychlého jako každý mladý nerozvážný kluk co si udělal řidičák A1.Vubec mě tendle ten vyběr nezklamal sice musíte u tohodle mota počítat že to nebude jenom sednout a stale jezdit sezonu za sezonou není to čtyřtakt tak co sezonu jsem měnil pistni kroužky a píst . . Nebyl jsem takový typ který to jen tak lehtal ale daval jsem tomu zahul a to se taky odraželo na spotřebě která byla na 125 Obrovská ale za ten požitek z jízdy to bylo k nezaplacení . . ke konci prazdnin sem si ji dovezl domu ale bohužel předchozí majtel byl zkušený lišák a sotva 2 den po koupi se přidřela tak jsem ji hodil do servisu a za tyden už byla doma nalítal jsem sní skoro 15000 km 2 měnil píst a podobný věci byl jsem s ní 4x na slovensku 1x polsko a zbytek procestovala do školy nebo o vikendech v létě do zatopených lomu na koupák :D . . Nestěžuju si na ní dokazala udržet krok s většíma ale jen do lehké miry a už to je pro 125 obdivuhodné . . dobrá stabilita v zatáčkách byla výhodou . . . ale poté přišlo na žadu auto tak jsem ji prodal a taky už jsem se časem vyblbnul dost a chtěl něco co muže jak na cesty tak semtam i na lesní cestičky tak na řadu přichází xt 125 x na ošahání a další zkušenosti a pak to vidím na 450 . . víc nepotřebuju nebo už i to je celkem "hardkor"

GXR
GXR napsal 14.06.14 v 19:07

Thunder
Thunder napsal 14.06.14 v 18:53 10b.

Pěkná aprilka, ať slouží