Yamaha XT 125X (2006)

Vlastník kajaspacek
Vloženo 12.6.2014
Aktualizováno 12.6.2014

Je to asi hodinu, co jsem ji prodal. Takze vlastne, ted pisu takovy parte. Byla uzasna, krasna, jela nadherne a nikdy na ni nezapomenu. Jasne, ze ne!<3

První dojmy - Privezl jsem ji kousek od Slap, na cary dva roky zpatky. Nechal jsem ji v puvodnim stavu, jezdil a jezdil, mel usmev jak po deseti brkach a s postupem casu jsem ji vyladil presne tak, jak jsem chtel. Jak motoricky, tak vzhledove.

Takze, poporadku. Privezl jsem ji na cary, jeste jsem snad ani nemel papiry, ale sral sem na to a proste jezdil. Predtim sem jezdil cross a supermotard je to nejlepsi, nejhezci a proste nejvetsi bomba, co si muzes koupit, takze tahle byla jasna. A jelikoz mi bylo teprv 16, musel sem se vejit do vykonu 11kw a objemu do stopetadvaceti ccm.
Jela krasne, tahlo to dost, asi kvuli tomu, ze z origo xtecka tam toho moc nezbylo. Polazena byla celkove, ladak Arrow se svodem, vetsi trysky, vacka, primy sani a vylazenej karbec. Vzhledove jsem daval novou predni masku, zrcatka, drzak spz, miniblinkry a takovy esteticky nesmysly. Ale krasny! Na dvacu, a jeste k tomu xtecko to jelo fakt dobre, (a doufam, ze i pojede!) a ja na ni stravil supr dva roky jezdeni, blbnuti, nasirani kdejakejch volu v autech po Praze (super zabava!) a honeni se s bengama. A s klidnym srdcem muzu rict, ze jsem jeste ani z pulky nevybejcil, takze dalsi v poradi bude deerzetko 400SM, nebo LC4 KTM, podle toho co sezenu, ale to uz je na jiny povidani...
Nikdy na ni nezapomenu. Platonicka laska k tomuhle strepu foreva.
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Nickoletta
Nickoletta napsal 23.07.14 v 14:20

Oh, ten inzerát s prodejem jsem viděla. A moc se mi líbila ..

Yáma125
Yáma125 napsal 11.07.14 v 20:29

co si dělal s vačkou a karburátorem?