Honda CR 500 (2000)

Vlastník beldis75
Vloženo 12.6.2014
Aktualizováno 12.6.2014

Prostě honda CR 500, není co dodat

První dojmy - Vzhledem k tomu, že už jsem měl zkušenosti s pultonem z dřívějška, tak jsem věděl, do čeho jdu a co chci. Motor je prostě super, slabá stránka motorky je podvozek. Ale už jsem to v průběhu let snad vyřešil.

Recenze zatím jen krátce, až bude čas, rozepíši se víc.

Mám ji už osm let, je to životní záležitost. Jezdím na ní jen občasně hobby závody, bez tréninků. Shrnu to takhle:

-motor neskutečný držák, ale o brutálnosti bych za sebe nehovořil, (Kawa byla brutálnější). Převodovka vydrží taky hrozných motohodin, spojka je na tom hůře.

-podvozek je slabost (mám 95 kg), brzdy taky žádný zázrak. Škoda, že tomu soudruzi z Japonska nevěnovali tolik pozornosti, jako menším kubaturám. Ale pak by to asi ztratilo to kouzlo, který tahle motorka má.

-díly u Hondy na to jsou, jen nevědí, jakou cenu si za to říct. To je jediné negativum. V replice toho je minimum. Proto drahý servis. A ty řeči, že to nic nepotřebuje, tak to může říct jen jezeďák, po kterým bych motorku nikdy nechtěl. Vše má své motohodiny a životnost.

Mám s touto motorkou mnoho zkušeností a jsou vesměs jen pozitivní

perak89
perak89 napsal 20.02.15 v 00:43

mh tak ta je vymazlená jasných 10 b

TondaBodrey
TondaBodrey napsal 17.11.14 v 08:35

Čau borče!Máš nejheščí pětikylo.Prostě je krásná 10b

Bodrey
Bodrey napsal 14.11.14 v 21:16

Taky sem vlastníkem půllitra,souhlasím stím že je to srdcovka.Dokud se udržim na nohou,nedám ho z ruky

kakasek
kakasek napsal 03.10.14 v 20:01

jak to že kawa byla brutálnější ? CR mi přijde dost brutalní

,.moc pěkná

/wero/ akorát skouším sehnat boyesen víka ,tak pak písnu jak to dopadlo

wero
wero napsal 15.06.14 v 19:59

krásnej pulitr prosím tě kde jsi objednal víko zapalka a spojky.mám totiž taky pulana a prasklé víko už po několikáté tak bych koupil nové ale nemůžu zatím na nic narazit.diky za odp.