KTM LC4 Adventure (2006)

Vlastník Lopp
Vloženo 10.6.2014
Aktualizováno 29.3.2015

KTM LC4 Adventure - oranžový vibrátor Je nádherná, proč už se takové motorky nedělají?

Yamaha XT 660Z Tenere: Stále jsem nenarazil na nějakou pěknou a za rozumnou cenu :-(

První dojmy - Ve srovnání s yamahou XT660Z je ve všem lepší, až na to servisování, poloviční intervaly a relativní nepohodlí. Je to hlavně o zvyku. Po japoncích je to velká změna, motor má takový syrový, humpolácký chod. Suzuki, nebo i kawa, to byly oproti LC4 takové šicí stroje. Mechanická hločnost je velká, mám pocit jako by se měl každou chvíli zadřít, nebo že pod motorem tahám plechový kýbl se šroubama ;-) ale zatím to jede a dost dobře!

KTM adventure se mě vždycky líbila, ale ani ve snu mě ale nenapadlo, že si ji nakonec pořídím. Byla to taková shoda náhod a hlavně návrat k ENDURU. Sice to není už taková "lehkonožka" jako DR-Z, ale na svoji váhu je nadstandrtně ovladatelná a dá se s ní slušně upalovat i na asfaltu i když mnohem líp se cítí (i jezdec v lehčím terénu. Tam teprve ukáže co v ní je a kde je "doma". Jediné s čím trochu bojuji je výška, už jenom přehodit mohu přes sedlo ... jo, snad budou kyčle ještě chvilku sloužit ))

MBSTI
MBSTI napsal 24.09.14 v 00:14

Dle fotek asi druhej nejlepší malej Advík v ČR . Kolik máš najeto ?

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 09.07.14 v 20:39 10b.

Barney
Barney napsal 12.06.14 v 11:55 10b.

Nádherná! Tenhle styl rally-enduro se mi neskutečně líbí.

GXR
GXR napsal 11.06.14 v 20:44

Nádherná snad budu jednou mít taky takovou.

Olis
Olis napsal 10.06.14 v 21:30