renocar_unor

Suzuki AN 400 Burgman (2008)

Vlastník romca74
Vloženo 8.6.2014
Aktualizováno 31.5.2019

pohodicka a klidna jizda jak do prace, tak na vikendove vylety po blizkem i vzdalenem okoli

První dojmy - Vybíral jsem pouze podle recenzí na netu a poprvé naživo jsem jej uviděl až ve chvíli, kdy jsem jel vlakem 300km, abych jej koupil. První dojem – je to velké, nechci to, kam to dám, na tom se zabiju. Ale když už to bylo zaplacené, tak jsem nasedl a ve 12 stupních a za mírného deště jsem vyrazil na cestu domu, která byla 280km. Naposled jsem seděl na motorce před 20-ti lety ve škole na Javě 350. Byla to hodně zajímavá cesta, ale přežil jsem, a když přestalo pršet, tak jsem si to i užíval. Domů jsem dojel ve zdraví a další dny byly už lepší a lepší.

Burgmánka jsem si pořídil hlavně na dojíždění 15km do práce, ale už předem mi bylo jasné, že dojde i na výlety. Časem se ukázalo, že výlety dostaly přednost a do práce hlavně na kole, abych nezlenivěl úplně. Je to prostě kočár, na kterém si hovíte jako na gauči (jak tomu říkají ostatní kolegové motorkáři). Pohodlíčko, stabilita, lehce ovladatelný a nefouká na Vás. Pokud mě překvapí déšť, tak vysoké plexi odfoukává vodu mimo. Výkon je dostatečný na jízdu po okresních i hlavních silnicích, ale na dálnici to taky jde. Pokud jezdím trošku rychleji (110-130km/h) tak spotřeba je kolem 3,7 l/100km, pokud se kochám a jedu dle předpisů, tak se vlezu do 3,3 l/100km. Údržba pravidelná a předepsaná, ve 30000km výměna řemene variátoru, jinak běžné věci jako olej, destičky, filtry.

Jikra1710
Jikra1710 napsal 11.08.14 v 15:44

Zdravím kolego! Přeju hodně spokojených km ve svislé poloze!

Milan1963
Milan1963 napsal 09.06.14 v 22:10