Honda VT 750 Shadow Spirit (2008)

Vlastník Hed
Vloženo 7.6.2014
Aktualizováno 15.7.2014

Vloženo: 14.08.2014, Uskutečněno: 14.08.2014, Stav tachometru: 18750 km, Zhlédnuto: 29x

Tak se původní baterka poroučela do věčných lovišť. Ani po nabíjení si neudrží dostatečnou kapacitu. Stačí nechat motorku 1 den stát a už nenastartuje.
Pořídil jsem raději druhou aku:
EXIDE BIKE Maintenance Free 11.2Ah, 12V, YTZ14-BS
Nalil jsem přibalenou kyselinu, nechal 1 hoďku "uležet", namontoval a zase startuje na brknutí.

Má možná o 1 mm větší rozměr. Nezajela do šuplíku lehce, ale musel jsem ji na místo zatlačit.

Koncovky má bohužel malinko větší, to ale ničemu nevadí. Co je horší matky má volné a prostor docela pro ně velký. Přizvednout je proti šroubu je tak trochu kumšt. Sundat boční kryty a dlouhej "šperhák" k tomu. Nejlépe izolovaný šroubovák a přidržet matku nahoře proti než se šroubek shora chytne. Toto někdo nedomyslel.

• Cesta za dávnými Kelty

Sobotní odpoledne jako stvořené pro nějaký menší výlet. Protože sobota byl "Dnem Zahrad" vydali jsme do Mníšku pod Brdy na komentovanou prohlídku zahrady. Pěkné. Dostali jsme se do všech částí, i tam kde se momentálně n

Vloženo: 15.06.2014
    Uskutečněno: 14.06.2014
  • Za lázeňskými oplatky do Poděbrad

Tak jsme se vydali na první výlet se "Stínem". Známý byl v Poděbradech a to byl důvod vypravit se podívat na lázeňskou kolonádu. Odpoledne vyrážíme. Cesta tam po D11 nic moc. Dálnice je docela hrbolatá. Ale zase o něco

Vloženo: 15.06.2014
    Uskutečněno: 12.06.2014
  • Den první

Parametry motocyklu Barva: stříbrná metalíza Rok výroby: 2010 Najeto km: 16372 Počet majitelů: 1 Servisní knížka: ano Opotřebení pneu P/Z v %: 70/75 Opotřebení brzdového obložení P/Z v %: 30/OK Kožené brašny Ir

Typ: Koupě
    Vloženo: 07.06.2014