Honda VT 750 Shadow Spirit (2008)

Vlastník Hed
Vloženo 7.6.2014
Aktualizováno 15.7.2014

Za lázeňskými oplatky do Poděbrad

Vloženo: 15.06.2014, Uskutečněno: 12.06.2014, Zhlédnuto: 27x

Tak jsme se vydali na první výlet se "Stínem".
Známý byl v Poděbradech a to byl důvod vypravit se podívat na lázeňskou kolonádu.
Odpoledne vyrážíme. Cesta tam po D11 nic moc. Dálnice je docela hrbolatá. Ale zase o něco rychlejší.
Za nějakých 40 minut jsme parkovali před jedním ze zdejších lázeňských domů. Prošli jsme si kolonádu, ochutnali léčivou Poděbradku, koupili místní oplatky, vydali se do pivního baru (40 různých piv na čepu a jedno lepší než druhé). Okusili "Hedricha" 16° a °"Kout "12°.
Na náměstí dělá "turek" naprosto skvělý kebab. V ČR jsme zatím neokusili lepší .
Pravá turecká káva taky chutná skvěle.
Rychle odpoledne uteklo a pomalu byl čas na návrat. Po sedmé vyrážíme zpět. Tentokrát nutím navigaci "mimo placené dálnice". Vede nás na Sadskou, pak Český Brod, kousek po kolínské 12 a pak už na Říčany a za chvíli jsme na pražském okruhu.
Cesta po okreskách při západu Slunce neměla chybu! To jsou chvíle kdy endorfiny tryskají...
Ujeto nějakých 170 km v ideálním počasí. Jak říkám "na kochačku"...

• Výměna aku

Tak se původní baterka poroučela do věčných lovišť. Ani po nabíjení si neudrží dostatečnou kapacitu. Stačí nechat motorku 1 den stát a už nenastartuje. Pořídil jsem raději druhou aku: EXIDE BIKE Maintenance Free 11.2Ah

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.08.2014
    Uskutečněno: 14.08.2014
  • Cesta za dávnými Kelty

Sobotní odpoledne jako stvořené pro nějaký menší výlet. Protože sobota byl "Dnem Zahrad" vydali jsme do Mníšku pod Brdy na komentovanou prohlídku zahrady. Pěkné. Dostali jsme se do všech částí, i tam kde se momentálně n

Vloženo: 15.06.2014
    Uskutečněno: 14.06.2014
  • Den první

Parametry motocyklu Barva: stříbrná metalíza Rok výroby: 2010 Najeto km: 16372 Počet majitelů: 1 Servisní knížka: ano Opotřebení pneu P/Z v %: 70/75 Opotřebení brzdového obložení P/Z v %: 30/OK Kožené brašny Ir

Typ: Koupě
    Vloženo: 07.06.2014