Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník Kofyto
Vloženo 7.6.2014
Aktualizováno 24.8.2014

2-Válec v krásném kabátě, navržený pro zábavu.

Suzuki SV 1000: zlákal mě design a technika italské motorky.

První dojmy - Po pauze na 4-válci (YZF-R6) opět na 2-V který mi sedí stylem jízdy více. Naprosto ve všem splňuje moje očekávání a požadavky. Zátah, akcelerace, podvozek, brzdy, vše tak jak jsem si představoval.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka který hledá zátah dvouválce, rád si užije sportovní jízdu, ale občas vycestuje i ve 2.

Doplňky na motorce - Tak konečně laďěné výfuky od firmy Moto-Sharon. Můžu jedině doporučit, skvělé jednání, domluva a odvedená práce.

Motorka pro zatáčky a krátkou akceleraci. Cestovní rychlost kolem 130km/h. Pohodlná i ve 2. Maximálka 209 km/h. Trochu jsem váhal jestli jít do Itala, vždy jsem preferoval Japonce, tak snad se mi to nevymstí. Rozsah použitelných otáček je od 2,500 až po 10,500. Brzdy hodně "kousavé". Celkem spokojenost s jízdními režimy, věcička kterou používám víc než jsem čekal.

Petta
Petta napsal 24.06.14 v 00:31

Fajn. Díky, už jsem je zaplatil, tak snad budou ok. Originál předek je moc měkkěj a při brzdění se hodně potápí..

Kofyto
Kofyto napsal 23.06.14 v 15:01

Je to naladěný na sportovní jízdu, nemůžu si na to stěžovat, odezva perfektní. Samozřejmě pak trošku trpí komfortní jízda, ale to záleží na každym co požaduje, jinak doporučuju, určitě.

Petta
Petta napsal 22.06.14 v 22:47

Koukám, že máš Andreani cartridge v předních vidlích. Jak jsi spokojenej s tím předkem? Zrovna zítra je jdu objednat..

Hříbek
Hříbek napsal 07.06.14 v 15:54 10b.

pěknej dvouhrnek Ať ti dělá jen samou radost