KTM LC8 950 Adventure S (2005)

Vlastník MiBl
Vloženo 4.6.2014
Aktualizováno 14.5.2016

jednou větou ..radost Z jizdy - ano tak tu mám po jakémkoli povrchu

První dojmy - vubec to nemusí dobře vypadat ... aby to skvěle fungovalo !

Motorku bych doporučil pro - Toť otázka každopadně pro někoho kdo ví co chce Bohužel už to není jen známka lidi stejného nazoru zivotního stylu a hodnot ktzeré svazují majitelé KTM pomalu se z toho stává komerční cetka podobně jako u konkurence ale toková je doba .

Doplňky na motorce - Tak moc toho na trhu není co si neuděláš nemáš a ono toho moc potřeba není Touratech ová sekce je u LC8 velmi chudá

No čéče divnostroj co o tym mnapsat když už bylo napsáno mnoho sou toho plný fora . žere to jak prase furt je to v servisu pořád se to sere těžko pochopit proč to lidi vubec kupujou . Hrozně moc lidí na tom dokonce jezdí i v terénu ... nepochopitelné že nemají strach že budou tlačit hmmm .

Od těch dob co píšu pravdivé recenze tak vypadám jak lhář . Lidi dnes nechtějí slyšet pravdu lidé chtěji slyšet JEJICH PRAVDU Ta biohužel vždy zavání rivalitou oranžových s modrbílejma - a tak ano modrobílá je stejně nej ujede statisíce km kdežto oranžová už v 50 umírá . nemá to abs palivove mapy elekrto motorky na tlumičích když měníš nastavení každých 5 minut je to hroznej vopruz . Tlumiče od WP jsou rozebiratelný - to asi bude znamenat že se serou a musí se rozebírat kdežto ti druzí je dělaj nerozebiratelný tedy doživotní :) . No asi bychom narazily na mnoho článků které tvrdí jak je to vlastně uplně na ... .
Ovšem pak je tu druhá stránka a to je praxe .
Ja jsem toho take mnohé početl v dobách R12GSA jsem snad i věřil , ale papír resp inernet snese vše a tak jsem sebral odvahu prodal BMW a koupil KTM s tím že budu štastnej a nebo smutnej zkrátka šlo o ty vývrátit mýty .

Jak jsem již nastiňoval nebudu pět odý protože KDO VÍ TEN MÁ A VÍ a KDO NEVÍ A CHCE VĚDĚT TOHO ČEKÁ ŽIVOTNÍ ZKOUŠKA ODVAHY . A PAK JSOU TI CO NEVÍ MOŽNÁ TUŠÍ ALE NEMAJÍ ODVAHU VYSTOUPIT Z ŘADY ABY JE NEUKAMENOVALI , ZAHODIT MNOHO TISÍCŮ PENĚZ CO INVESTOVALI ABY SE PŘIBLÍŽILI ... A STEJNĚ ZUSTALY DALEKO .

Každopádně mě netrvalo dlouho abych se zamiloval nejen do řidítek ale i do každého šroubku a tak mi prošlo rukáma mnoho kusů které ač přes nízky stav km byly ve stavu ... no škoda mluvit doplním fotkama raději .

Jedno je jisté i tady se najdou ovečky tmavších barev a myslým že to pramení právě z pisálků a jejich hazení milionama pak to každý smolí doma a dodpadá to jak to dopadá . Je jedno jaká je to značka ale motorky se dá sk...t i za prvních pár tis km a není to jinak i u KTM tak že je to potom kus s najetejma 40 tis do kerýho se musí navalit 27 tis kč a taky kus se 110tis km kerý prodělá zase jen běžný servis a hura do nelitostného terénu kde zadní kolo najezdí od 30% více jak uvadí tachometr a majitel se stale usmívá :)

wiseko
wiseko napsal 28.10.16 v 19:31 10b.

pěkný kus

Wildaja
Wildaja napsal 15.12.14 v 20:02 10b.

Jj tohle kladivo je super. Přeji spoustu pohodových a nebo veselých kilásků cestou necestou a vždy šťastné návraty domů .

Mann
Mann napsal 10.06.14 v 08:40 10b.

Jo, tak to je přesně šálek mého kafe Tak ať se práší od koleček

context
context napsal 04.06.14 v 16:49 10b.

pěkný advík , tak ať ti dlouho slouží a přeji nekonečnou porci km v sedle i ve stupačkách a hlavně bez nehod

pjootr..
pjootr.. napsal 04.06.14 v 16:24