Kawasaki Z800 (2014)

Vlastník olle
Vloženo 4.6.2014
Aktualizováno 4.6.2014

Hned jak jsem ji viděl tak jsem se rozhodl, že ji musím mít. Vzhledově to u mě byla jasná jednička.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové) - jednání v pohodě - doporučuju

Suzuki GSR 750: už na ni nedošlo
Yamaha FZ8 N/S: dost dobrá, není co vytknout, jasná dvojka, ale když je něco jasná jedna tak není co řešit
Honda CB 600F Hornet: má ji každej pátej, jsou jich plný bazary, je to pro lidi menšího vzrůstu

První dojmy - Okamžitě mi padla do ruky, vlastně jsem z ní slezl až teprve když byla tma.A jsem rád že mám na hlavě přilbu, protože jsem na tom fakt celou dobu vysmátej

Motorku bych doporučil pro - Jsem úplnej začátečník a celkem v pohodě ji zvládám , chyby odpouští, takže bych ji klidně doporučil i začínajícím, kteří u toho myslí

Doplňky na motorce - Padáky, Gi-Pro, Tankpad

Vzhledem km tomu, že to je moje první motorka, tak nemůžu s ničím srovnávat a asi bych nebyl moc objektivní kdybych se tady rozepisoval. Mám z jízdy docela respekt, ale zatím ji docela v pohodě zvládám.

Abych ji jenom nechválil: Nic moc je držák na spz a vejfuk už jsem taky viděl hezčí, ale už se pracuje na nápravě.
A dost tragický jsou zpětný zrcátka - kdo si ji půjčil mi potvrdil, že v nich skoro nic neviděl - s tím taky budu muset co nejrychleji něco udělat.

Aťák
Aťák napsal 15.03.15 v 16:19

David.Dr.75
David.Dr.75 napsal 09.08.14 v 20:58 10b.

MobyDick
MobyDick napsal 11.06.14 v 20:07 10b.

Nádherná kawa, ať ti dobře slouží

Benny_Hill
Benny_Hill napsal 11.06.14 v 18:41

Krasna dizajnova vychytavka..dolezite je ,ze ti vyhovuje..zelam vela bezpecnych kilakov

Šoty.
Šoty. napsal 11.06.14 v 18:22 10b.

Je to krasavica