renocar_unor

Honda CB 600F Hornet (2013)

Vlastník auslaender
Vloženo 4.6.2014
Aktualizováno 22.4.2015

Mohla by byt trochu vacsia ale inak super :)

Motorka koupena od Honda Kropfitsch, Klagenfurt - Len pozitivne

Triumph Street Triple R: Cena :)

První dojmy - do 6.000 rpm bicykel do 8.000 turista od 10.000 sportovec

Motorku bych doporučil pro - zaciatocnici s rozumom :)

Doplňky na motorce - padaky, chranice ruk, plne stavitelne packy, c-bow nosic od hepco&becker, Givi Tankrucksack s O-Ringom na uchytenie

Nakolko som minuly rok len dorobil noty na moto hladal som nieco vhodne pre zaciatocnika.

Uz som mal skoro kupenu Triumph Street Triple R ale predajca Hondy mi spravil ponuku ktora sa neodmieta :)

Momentalne mame spolu uz nalietane 12.000 km odpustila mi peknych par zaciatocnickych chyb a uz si spolu super rozumieme.

Pre mna bolo rozhodujuce ze ma plne nastavitelny podvozok nakolko mam 192cm a okolo 105 kg. A tu moznost nastavenia som peknych par krat vyuzil kym som bol spokojny.

Na naucenie super, zvladam na nej aj dlhe trasy cca 500 km za den.

Najlepsie sa citi na okreskach a v kopcoch i ked je nutne zvladne aj 300 km po dialnici - ze tam kus fuka nevadi saknie so z cukru.

Samozrejme by to chcelo pomaly nieco vacsie (najma co sa tyka posedu a celkoveho posedu na moto) uvidime kam ma to potiahne len mne tie cestovne endura nic nehovoria i ked tusim ze tam by bola pozicia idealna

auslaender
auslaender napsal 18.06.14 v 09:50

Ahoj, dakujem - vela spokojnych km prajem aj tebe. P.S.: ked som ju kupoval doniesli na predajnu bielu so zlatymi rafmi a vidlami ako mam ja a nevyzerala na zahodenie :)

Hříbek
Hříbek napsal 04.06.14 v 20:27 10b.

pěknej horňas, hlavně oprati předchůdci normální prdel a světlo barevná kombinace je super jasnejch deset bodíků s přáním co nejvíce spokojených km