renocar_unor

KTM 690 Supermoto (2008)

Vlastník onýsek
Vloženo 2.6.2014
Aktualizováno 23.7.2015

Pro mě nejhezčí supermoto kterou KTM kdy vyrobilo

První dojmy - Hned po prvním svezení jsem věděl, že volba byla správná. Jízda by se dala charakterizovat jako čistá radost a s každým dalším otočením plynu při výjezdu ze zatáčky Vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Ochota s jakou jde káťa do zatáček je neuvěřitelná.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro ty kteří chtějí čistou radost z jízdy v nevšedním podání

Už v roce 2007, kdy jsem ji uviděl v katalogu motocyklů jsem věděl, že mi jednou musí stát v garáži. Pokud mohu porovnat káťu s mojí dřívější suzuki sv 650. Musím říci, že tam kde jsem se na svčku držel zuby nehty a vyhlížel konec rozbité cesty na káťe si takovou cestu užívám stejně jako jakoukoliv jinou. Podvozek, brzdy, ovladatelnost je úplně někde jinde nikdy bych nevěřil, že to může být tak markantní rozdíl. Co se týče motoru tak v nízkých otáčkách se mu nelíbí, za to po překročení 5tis. otáček Vás odmění silným zátahem s příjemnou zvukovou kulisou. Na volnoběh, ale moto s originálním výfukem zní jak vydechlá sekačka na trávu. Kde se Káťe vyloženě nelíbí je dlouhá rovná silnice a vůbec při jízdě konstantní rychlostí Vám pořád našeptává, že takle teda ne. Pokud, ale kroutíte neustále plynem je mašina vyloženě ve svém živlu.

carrbon
carrbon napsal 15.06.14 v 20:53 10b.

10b