Jawa 250 Travel (2009)

Vlastník Kremeš
Vloženo 29.5.2014
Aktualizováno 30.5.2014

Motocykel jawka poslušná.Motocykel spolahlivý.

Motorka koupena od Kámoš z okresu DS - Super mladík,ktorého by som urćite doporučil.Ja so druhý majitel.

Jawa 650 Style: poruchovosť(kabeláž), zadné špice kola, a dovoz z ČR predražené,nakoľko chodím iba na jawa zrazy,mal som modrú 350/640,premýšlal som nad Hornetom,no ale opätovne som kúpil jawku a som spokojný

První dojmy - Tradícia.Jazda super.Moto padla hned do ruky.Páči sa farba je čiierna Spolahlivosť. Srdc ová záležitosť. Motor mohol byť už na silentblokoch aby netrnuli ruky.Rozeta od výroby velká-12345 a ďalšie už nie sú.Zmena na 32 zub. bola nutná.

Motorku bych doporučil pro - pre fajšmekrov značky jawa

Doplňky na motorce - Jediný doplnek je nový unášač rozety a 32 zubová rozeta

motor oproti 350/ 2stroke má silu od spodných otáčok,pri zmene rozety z 37 zubovej na 32 zubovú má stále silu,menšiu spotrebu väčšiu rýchlosť.Štartér no to je super.Ten kto sa bál Čínskeho motora sa mýlil,ten motor je super(no dnes robí Čína, napr LIFAN na youtube no panečku takú výrobnú linku by mnohé svetoznáme značky závideli, skoro všetko je licencia) Brzdy hlavné predná je silná kotúćová.Spotreba je asi 4Litre.Poruchy nie su žiadne.Motorka je dobrá po ceste a trochu terém.S moto sa dá super cestovať.Testujem 32zub. rozetu a možno pôjdem na 30 zub. samozrejme HARDOX

Jardas444
Jardas444 napsal 05.06.14 v 20:33 10b.

Moc hezká Jawka .Ať ti dělá jen radost a nikde tě nenechá .Máš to za 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.05.14 v 01:26 10b.

Určitě dovbrá koupě, je to pěkná motorka. Nesrovnávej ji ale s Jawou 650, ta je přece jenom "jinde". Já s 650 měl problémy, ale ty jsem dal do pořádku a ted' už jen jezdím i po Evropě. Dávám 10 bodů a přeju příjemné cestování.