Kawasaki KMX 125 (1999)

Vlastník Crazday
Vloženo 28.5.2014
Aktualizováno 27.9.2015

Pro mě je to jedna z nejlepších 125 co jsem si mohl vybrat :)

První dojmy - Krásně se ovládá padne hned do ruky . První jízdu jsem si nezkutečně užil motorka dělala přesně to co jsem po ní chtěl .Na motorce se mi líbí že je poměrně lehká krásně se ovládá dobře se sní vyhýbá ve městě .

Vybral jsem si ji proto že kamarád ji měl stejnou.Když jsem si svezl na KMX a pak na DT tak KMX mi do rukou padlo líp i líp se mi ovládalo .KMX zvládá i dlouhé cesty s plně otevřenou motorkou nebudete nikdy brzdit provoz .Maximální rychlost u mé plně otevřené motorky je 145Km-h ale tou rychlostí se dost trápí motor.Doporučuji spíše tu cestovaní rychlost 100-105 je uplně ideální.Bohužel spotřeba u plně otevřené motorky je docela děsivá při normální jízdě se snahou aby se moc neotevírala přívěra je 6l na 100km .Když za ní budete pořádně tahat s přehledem přesáhné spotřebu 11 na 100km.Ale je to daň za to že je to 125 ve 2T s 22kw takže výkon jí rozhodně nechybí.:)

Nemakačenko
Nemakačenko napsal 03.09.14 v 16:43

Pěkná mašina ta spotřeba mi přijde reálná mě kmx žere taky tak

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 28.05.14 v 20:37

Ta spotřeba je dost přehnaná, máš to hodně špatně naladěný. Při klidný jízdě kolem 4 a svižná jízda kolem 6.