Kawasaki ZZR 1100 (1997)

Vlastník Syky7
Vloženo 23.5.2014
Aktualizováno 23.5.2014

Pekna, rychla, ale celkem dost tezka motorka s dostatkem vykonu. Hure ovladatelna ve meste ci manipulaci na miste. Ovsem na silnici je skvela a pohodlna.

První dojmy - První dojmy z jízdy byli skvělé. Prvně jsem se na motorku posadil znovu po cca 12 letech a splnil si sen. Značný výkon, rychlost a váha a na druhé straně pohodlnost a velmi rychlé zvyknutí si mne velice překvapilo. I s odstupem musím říct, že jsem velice spokojen.

Asi těžko mohu recenzovat vzhledem k množství najetých km a vyzkoušených motocyklů. Motorka je značně těžká takže ovládání na místě je náročnější. Během jízdy se všechno mění o 180 °. V zatáčkách pěkně sedí i když je třeba ji řádně stáhnout. Brzdy spíš průměrné. Pohodlný posez i při delším cestování. Výkon svádí k tomu za ní pořádně vzít což se značně projeví na spotřebě.
Cestování ve dvou je příjemné a pohodlné pro oba. Ovsem všechno hodnotim z ujetých asi 1500 km z toho cca 1/3 s batůžkem.

Syky7
Syky7 napsal 05.09.15 v 22:27

Spokojeny jsem. Letos dostala nove obuti,retezovku a komplet serizeni karburatoru vcetne vycisteni. Zatim jsme spolu najeli 8000 km a pokazde jsme dorazili na misto urceni.

CROKO
CROKO napsal 05.09.15 v 19:42 10b.

krasotinka...presne túto som bol pozerať, nakoniec som kúpil inú...dúfam, že spokojný

tona2
tona2 napsal 03.01.15 v 11:57 10b.