Suzuki GS 500F (2006)

Vlastník matesgs
Vloženo 23.5.2014
Aktualizováno 23.5.2014

Prostě moje první "velká" motorka.

První dojmy - Motorka mi okamžitě padla do ruky , je velmi dobře ovladatelná, nezáludná a ve vyšším spektru otáčkoměru i poměrně slušně jede. Pro začátečníka určitě dobrá volba a protože nejsem závodník tak mi nějakou dobu postačí. Slabá stránka dle mého názoru je zpřevodování. Při klidné jízdě by určitě mohla ve 100km/h na šestku točit méně než 5000ot.

Motorku bych doporučil pro - Určitě začátečníkům a dále si myslím že s ní bude spokojená spousta motorkářek.

Motorku sem si vybral protože jednak se mi líbila a seděla mi hned při zkušební jízdě a dále proto že jsem začátečník a připadá mi rozumné kloudně se vyjezdit na něčem slabším a lehce ovladatelném.
Jízda je celkově příjemná, motorka se snadno ovládá a je celkově nezáludná. Spolujezdec neprotestuje i když sedlo by mohlo být méně skloněné. Úložný prostor prakticky neexistuje, alespoň lékárnička a základní nářadí se pod sedlo vejde. Spotřeba se pohybuje zatím mezi 4 a 6 litry podle stylu jízdy a zatížení. Motorka se nejlépe cítí na zatáčkovité okresce ale ani městské ježdění není problém. Cestovat se na ni dá vcelku pohodlně ale je potřeba zhruba po 100km udělat pauzu a protáhnout se. Tedy alespoň v mém případě při výšce 187cm. Řazení je přesné akorát jednotlivé rychlostní stupně by mohly být delší i když nevím zda by výkon motoru potom byl dostatečný.

aikon1
aikon1 napsal 23.05.14 v 00:50