Yamaha TRX 850 (1996)

Vlastník Freeman11
Vloženo 19.5.2014
Aktualizováno 7.9.2014

Prostě TRX 850 Nedoceněná kráska z Japonska, kterou na cestách moc často nepotkáte

Motorka koupena od pitrsnik (Zdětín)

První dojmy - Přivezena v sobotu 17.5.2014 Zatím toho máme spolu najeto málo na to abych něco víc hodnotil, ale řekl bych, že jsme si docela sedli :-) Teď ji jen čeká běžná předsezónní údržba, evidenčka s technickou a můžeme vyrazit nabírat kilometry :-)

Doplňky na motorce - Pouze padáky a origo laďáky, pěkně s homologací a nápisem TRX 850 vyraženým zespodu

Tahle motorka mi padla do oka hned, jak jsem ji na inzerci objevil. Pak to byla klasika - telefonáty, domluvit kdy dojet, sehnat vozejk a už jsme letěli směr Prostějov. Prodávající super lidi, vše narovinu řečeno, přístup jak má být Je znát, že se o ni dobře starali, a já v tom hodlám dále pokračovat. Teď už vyčkává zaparkovaná u mě v pokoji, pěkně v suchu a teple

Po tom co jsem ji přivezl, tak počasí moc nepřálo k tomu, abych se na ní trochu svezl, ale hned jak přestalo pršet, vytáhl jsem ji aspoň na pár km ven, doplnit palivo a trošičku se projet po okrese
Je skvěle ovladatelná, rám pevný a do zatáček jde pěkně s jistotou a ještě do toho ta hudba linoucí se ze dvou výfukových koncovek. Ani pohodlí není nijak špatný, jen uvidím, co řekne přítelkyně na to "prkno potažený koženkou" na místě spolujezdce
No, hned jak bude čas a počasí, dodám další info.

Piwell
Piwell napsal 02.03.22 v 06:25 10b.

Ó la lá

bruttopyr
bruttopyr napsal 28.08.21 v 21:44 10b.

Pěkná barevná kombinace!

lacerta82
lacerta82 napsal 05.03.16 v 08:33 10b.

koukal bych na ni pořád :)

Jirka4137
Jirka4137 napsal 26.05.14 v 21:58 10b.

Krasavice

Jarky
Jarky napsal 26.05.14 v 19:37 10b.

fakt moc pěknej stroj 10b hodně km bez nehod