Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník Vencl1
Vloženo 18.5.2014
Aktualizováno 9.8.2022

Hezká celkem moderní polokapotovaná, ani šestka ani litr ;)

Motorka koupena od FIRMA:Iron moto (Uherské Hradiště) - Dobrý pokec, ochota

BMW R 1100 S: Za peníze Kawy pouze první modely Bmw,možná časem na V2 a litrový motor
BMW F 800 S: důvod neuveden

První dojmy - Jede pekně, pěkný zvuk, výborná ovladatelnost, zátah odspodu, příjemný posaz, až na sjíždění k nádrži.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější ale i začínající motorkáře s rozumem.

Doplňky na motorce - laděný výfuk GPR

Když jsem slevil z hliníkového rámu, ale už nechtěl šestku, ale za to alespoň polokapotu se vstřikováním, v mém hledáčku zkončila tato Kawa.
Jízda pěkná, ovladatelnost překvapivě slušná, motor táhne slušně a to i ve dvou. Přední brzda brzdí dobře, jen nástup malinko opožděný, ale o to více ve výsledku citelný. Zadní skoro k ničemu. Podvozek fajn. Ikdyž na naše silnice je jediná rozumná volba BMW s telelevrem :)

Jediná vítka při cestování, je nižší plexi (možná je to mou postavou) a kolem těch 5000-7000 táček trochu vibrovala, po prostříkání silenbloků řidítek silikonovým olejem se to zdá lepší.

Jinak sedlo klouže ukrutně v riflích, v kombě to je lepší, ale furt mi trochu nevyhovuje jakoby dvojí možnost posezu na sedle, přemýšlím o přešití.