Yamaha MT-07 (2014)

Vlastník H5N1
Vloženo 15.5.2014
Aktualizováno 11.3.2016

Yamaha malou Matildou drti konkurenci a cenove konkuruje i strojum z o poznani nizsich kategorii

Motorka koupena od FIRMA:MMB (Mladá Boleslav III) - výborný přístup

Kawasaki Ninja 300: horsi pomer cena/hodnota (value for money)

První dojmy - Navzdory nervozite z prvni jizdy na nove moto, navzdory pocasi, obcasnemu bloudeni po ceste domu po 3. tridach a uskalim novych gum jsem se hezky projel. Je proste maximalne user friendly a padne hned do ruky i lidem s jeste schnoucimi papiry. Mala, ale ne nepohodlna; dostatecne silna, ale ne moc zrava; kvalitne zpracovana a s bezkonkurencni cenovkou.

Motorku bych doporučil pro - v intervalu zacatecnik – zkuseny jezdec asi komukoliv, komu sedne charakterem

Doplňky na motorce - padaky, packy, riditka, hefty, ocas, led blinkry, stitek, brasny atd.

Yamaha si dlouhou dobu nechala ujizdet vlak v segmentu zabavnych motorek pro mene zkusene jezdce (mezi kapotovanou 125 a tezkym ctyrvalcem proste nic moc nebylo) a MT-07 ji vratila do hry. Co vratila, katapultovala o nekolik delek pred konkurenci vzhledem k pomeru cena a hodnota. Nic neni sizeno, „Made in Japan“ a za 130k, to je luxus.

SuperSic58

Pěkná

Bauiii
Bauiii napsal 17.05.14 v 19:22

ZRX
ZRX napsal 15.05.14 v 22:53 10b.

Bezva stroj Super stav

context
context napsal 15.05.14 v 19:57 10b.

pěkná taky jsem na ni zíral, ale měl jsem nedostatek financí, ale jsem spokojený z mt-03 a neměnil bych, přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu a nekonečnou porci zábavy s mt-07