Harley Davidson FLTRI Road Glide (2007)

Vlastník SOBR
Vloženo 15.5.2014
Aktualizováno 15.5.2017

Pro mě hodně dobře ovladatelná motorka. Zatáčky si s ní maximálně užívám!!!

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Zkušenosti s prodejcem,Dobrá. Mam od něj již třetí motorku!

První dojmy - Ze začátku jsem měl z ní malé obavy ale hned jak jsem s ní ujel pár kilometru tak mi maximalně vlezla pod kůži!!! Jako první motorku jsem měl Yamaha XVS 650 A DragStar Classic. jako první motorka ve 23 letech,dobrý. Pak jsem X let byl bez motorky. Jako druhou jsem si před 2 rokama koupil Kawasaki VN 800 Vulcan Classic.Ta mi moc nesedla a srdíčko furt chtělo Harley. Bohužel jsem na to neměl koruny. Tak jsem jí po roce prodal a myslel jsem si že když pořídím něco většího tak že si po tom Harley uhasím žáhu. Tak jsem si pořídil jako 3 motorku Yamaha XVZ 1300 Royal Star Venture. Supr pohodlná motorka,byl jsem s ní fakt spokojenej.Mám přes 190 cm a 120 kg takže mi vyhovovala. Jediný co bych jí malinko vytknul je ovladatelnost v zatáčkách. Ale dokázal jsem se s tím poprat. Jenže to srdíčko furt chtělo něco jinýho,něco víc. Po čem X let toužilo a nenechávalo mě to v klidu. Tak jsem prodal auto motorku,prostě skoro všechno co jsem měl a jel jsem si pro mojí vysněnou lásku Harley-Davidson fltri Road Glide. A teď už jsem spokojenej a můžu spát v klidu protože už je doma. Už jsem dosáhl tý nejvyšší mety a nic víc pro mě už není!!! Teda co se motorek týká ;-)

Doplňky na motorce -

Byla to srdeční záležitost a hlavně je to PAN motocykl a IKONA mezi motorkama!!! Mám s tím najeto zatím málo,cca 1500 km ale nemůžu si zatím na nic stěžovat! Maximálně si s ní užívám a vychutnávám dlouhý zatáčky,krasně sedí!!! Někdy mám pocit že to klopím až moc,že už bych na jiný motorce asi lehl
Spotřeba cca 6 litru. Což si myslím že není na 1600 moc,nevím.
Na dlouhý cestování určitě pohodová a jako spolujezdec nejezdím takže nedokážu odpovědět A nikoho ani nevozím!
Motor PECKA
Brzdy... no nevím nedokážu posoudit. Mě příjdou v poho
Servis a poruchy... zatím nemám zaplaťpambuh zkušenosti.
Celkový dojem PECKA ... BOMBA ...

Lenoxx
Lenoxx napsal 17.04.17 v 15:35 10b.

BlackCrow
BlackCrow napsal 23.01.15 v 16:31

Dobrej Parník na cesty i na úpravy...

pajapaja
pajapaja napsal 15.10.14 v 08:46