Jawa 50/20 Pionýr (1980)

Vlastník Kubik96
Vloženo 13.5.2014
Aktualizováno 13.5.2014

Moje jawa 20,super stroj,zachovalej,na první našlápnutí chytá a skoro všechno jde kromě tachometru.

Jawa 50/23 Mustang: důvod neuveden

První dojmy - Motorka je parádní na naučení.Jede krásně.Chytá ještě líp.Prostě super stroj ;-) také to jede krásně a cenová relace těchto strojů je ralativně nízká.

Motorku bych doporučil pro - Pro kluky od 15 do 80 ? :) určitě bych motorku nerasoval a nedoporučiji na cross a rasování.Je to veteránek tak takové to projíždění a kdo má rád veterány.

Doplňky na motorce - Nový kondík,zapalování,duše,světlo

Takže mám s ní najeto pár kilometrů.Doopravdy skvělej stroj,měl jsem jí na začátek.Jízda je spíš kochající než na rychlost ale je také dobře vyladěná.Brdí krásně a hlavně táhne.Jízda se spolujezdcem je už horší ale do kopce na jedničku to jede a uplně sednou tlumiče :D.Spotřeba je také usporná.Měl jsem problém jí nakoupnout po zimě ale nakonec chytla.Koupil jsem jí někdy v roce 2010 a ted jí budu prodávat a budu kupovat yamahu Poruchy kromě píchlého kola a odešlého kondíku tak to jde :D. Motorka je dobrý na cesty a mírné polňačky.S motorkou bych dojel i do Prahy...jo:D

Kubik96
Kubik96 napsal 14.05.14 v 08:49

Papíry od toho mám.

Honza_KH
Honza_KH napsal 14.05.14 v 07:36 10b.

Kašli na Yamahu, radši sehnat papíry k tomuto (pokud nejsou) a udržovat

ZRX
ZRX napsal 13.05.14 v 23:28 10b.

Tu máš 10.bodů za dobový stav a neprodávej,kurva neprodávej bo jednou budeš litovat!Bude jezdit i za dalších 30 let. A dnešní skůtry?Ani náhodou!!!