Ducati Monster 600 (2000)

Vlastník Pazďa74
Vloženo 11.5.2014
Aktualizováno 9.8.2014

Úžasně hodný stroj vhodný pro každého začátečníka. Pokročilý si na ní zase užije spoustu legrace !

Suzuki SV 650: u modelu tohoto roku zastaralý design
Kawasaki ZX-6R Ninja: není natolik pohodlná

První dojmy - Design, zvuk, ovladatelnost, stav, tyto faktory mě donutili si vzít motorku okamžitě i přest to ,že jsem se tam jel jen kouknout jak to vypadá :)

Motorku bych doporučil pro - Každému začátečníkovi a každému kdo má rád hravou jízdu a trochu blbnutí ;)

Doplňky na motorce - zatím nic, ale chystám se na čiré zadní světlo a opískování a nastříkání rámu do červené barvy

Naprosto dokonalý stroj, v tomto roce výroby jediná chyba a to je relátko na stojanu, nejde nastartovat když je na stojanu což vidím jako zásadní chybu, na studené motorce pojede jen blázen... Ovladatelnost 10/10, Brzdy 10/10, podvozek 8/10, spotřebu na motorce snad nikdo neřeší, ale pohybuje se kolem 5-6l, servis zatím nemám zkušenosti, protože jsem ji koupil ve 100% stavu na sezónu takže tuhle informaci přidám časem. Úložný prostor je další problém ale na motorku krom dokladů, telefonu a krabičky cigaret nic jiného neberu a na to mám kapsy v kombinéze, takže mi to tak nevadí. Vřele tuto motorku doporučuji, jen si dávejte bacha na prodejce já měl štěstí na velice solidního člověka, který mě kompletně seznámil se stavem ukázal účty s daty oprav a výměn + důkaz o prvním majiteli z Italie ,takže nešlo říct ne při koupi :)

S motorkou se jezdí skvěle na okreskách, ale i ve městě. Cestování delší zatím nemám zkušenost, ale myslím si ,že to nebude úplně ideální i přes její komfort.

olin.uo
olin.uo napsal 21.09.14 v 19:02 10b.

Bram-Zephyr
Bram-Zephyr napsal 11.05.14 v 17:42