Suzuki GS 500F (2006)

Vlastník Aliplis
Vloženo 11.5.2014
Aktualizováno 11.5.2014

Nejkrásnější motorka pro ženy nebo začínající motorkáře, má sice 200kg ale není to tolik o síle ale také o grifu .

První dojmy - Jezdí se mi s ní perfektně!! Jsem ráda, že jsem si ji koupila a neměnila bych!!! Libí se mi vzhledově, kapotovanou jsem vždy chtěla a nelíbí??? Zatím jsem na nic nepřišla ...má svoje maličký chyby ale to si myslím, že není až zas tak rozhodující pro koupi :-)

Hledala jsem svojí první motorku, po tom co jsem si udělala papíry na neozmezenou motorku jsem váhala mezi 125 a 500...měla jsem spíš strach ze silnější a tak jsem hledala váhově lehkou 500 ..a to se mi stejně nepovedlo ale padla mi do oka a to by tak mělo být . Na silnici jede super, zatím jsem ji nezkoušela na pole, do lesa a tak a myslím, že ani nezkusím..není na to stavěná ..jednou jsem se svezla vzadu a nic moc ..je to tvrdší a pro dva tato motorka není..si myslím ..takže jet někam dál mám rozhodně v plánu ale 100% sama.

XFRoman
XFRoman napsal 19.12.21 v 01:25 10b.

jelimanek.cz
jelimanek.cz napsal 14.05.14 v 23:29 10b.

Pro tebe za 10

nikitacka
nikitacka napsal 11.05.14 v 17:19 10b.

Krásná modrá Súza jasných 10b Ať Ti dělá jen samou radost a hlavně ať na cestách nepotkáš blbce

Aliplis
Aliplis napsal 11.05.14 v 14:37

děkuji

context
context napsal 11.05.14 v 14:33 10b.

pěkná tak ať slouží, dobrý výběr