Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník kmentos02
Vloženo 10.5.2014
Aktualizováno 10.5.2014

Skvělá, nádherná a hypervýkonná motorka ;)

Honda CBR 1000RR Fireblade: důvod neuveden
Yamaha YZF-R1: důvod neuveden
Kawasaki ZX-10R Ninja: důvod neuveden
Ducati 848: důvod neuveden
Aprilia RSV 1000: důvod neuveden

První dojmy - Při koupi této motorky bylo zprvu trochu obtížné zvyknout si na řízení a ovladatelnost než u předchozí motorky Kawasaki Z750. Jde jen o zvyk, potom co si zvyknete je to pecka ;).

Motorku bych doporučil pro - Motorka vhodná jak pro mladé tak starší, ale hlavně pro ty co malý rádi adrenalin a výkon.

Doplňky na motorce - Na moto 2x Akrapovič+svody, páncéř. hadice, lámací CNC páčky, KN filtr, alarm s pagerem

Moje představa po Kawasaki Z 750 byla koupit buď nějaký slušný dvouvál a nebo litrový supersport, Nakonec se mi naskytla skvělá nabídka na Suzuki GSXR-1000 a tak to vyhrál supersport ;). Vůbec toho nelituji.
Na začátku jsem si nebyl moc jist jestli ten výkon zkrotím, přeci jen je rozdíl přesedlat z 81 Kw na 136 Kw ;), ale po prvním měsíci rozježdění jsem se do toho dostal a od tý doby jezdím častějc a častějc, ale pořád s respektem ;). Výkon Gixxera mě ale stále překvapuje. Je to raketa.
Motor vrní jako kotě a když se do toho přidá zvuk ze dvou Akrapů pak je to teprve pecka. U řízení se mi líbí tlumič, který je v základu a při vyšších rychlostech krásně drží stabilitu. Podvozek je o hodně tužší a na stupačkách nejsou gumová tlumítka takže je cítit každý hrbolek, jde o zvyk :).
Hned po první jízdě jsem si našel svůj posed a jízda na téhle bestii není ani tak nepohodlná a bolestivá jak každý strašil. U spolujezdce se to říct už asi bohužel nedá :D.
Spokojenost jako sviňa, palec nahoru!! ;)).

Jacek_18
Jacek_18 napsal 03.04.15 v 18:36 10b.

Krása Máťo ... 10b

RoumenS
RoumenS napsal 18.12.14 v 19:52 10b.

Modrá je dobrá

livestrong
livestrong napsal 11.12.14 v 19:40 10b.

kmentos02
kmentos02 napsal 23.07.14 v 19:38

Děkuji všem a Taz - neboj staram se o ni perfektně

ZZilvi
ZZilvi napsal 17.05.14 v 14:45 10b.

Krásná strojovna