Honda CBF 600N (2004)

Vlastník nikitacka
Vloženo 7.5.2014
Aktualizováno 30.8.2016

Vloženo: 01.06.2015, Uskutečněno: 31.05.2015, Zhlédnuto: 9x

V neděli bylo krásně a já si řekla, že ji po dlouhé době vytáhnu z garáže a trošku ji zase vyleštím... Za poslední týdny mi motorka více stojí v garáži, než jezdí. Bylo to dáno hlavně špatným počasím a za druhé nebyl čas jezdit - můj druhý koníček je totiž ženský fotbal a tudíž jsem mu dala přednost Pokusím se to v létě napravit a najet zase nějaký ten km. Jinak po mycí očistě proběhla ještě mazací a čistící procedůra řetězového systému No myslím, že se zase krásně leskne

• Jarní servis

Na sezónu 2016 pořízeny tyto věci: Olej Castrol plus filtr. Vzduchový filtr. Komplet řetězová sada DID. Ještě bude následovat výměna chladící kapaliny a toť prozatím vše. Ostatní věci jako destičky, brzdová kapalina

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.04.2016
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • Nová Škorpionka

Včera pořízena nečekaně nová přilba a rovnou škorpionka :-DD Můj přítel mi říká, pojď zajedem koupit novou helmu, ať už máš taky nějakou pořádnou :-$ Takže jsem si vybrala Scorpion exo 1200 se sluneční clonou, což mi

Typ: Koupě
    Vloženo: 18.02.2016
    Uskutečněno: 17.02.2016
  • Nedělní dopolední vyjížďka

Ráno jsem se vzbudila, podívala se ven a řekla si, že tohoto počasí kdy ještě trošku hřeje sluníčko se musí využít :-DD Vyjížděla jsem zhruba o půl 10. Trasa byla - Zlín - Vizovice - Vsetín - Ratiboř - Troják - Tesák -

Vloženo: 20.09.2015
    Uskutečněno: 20.09.2015