Jawa 125 Dandy (2001)

Vlastník Tormix
Vloženo 5.5.2014
Aktualizováno 19.5.2014

Ze simsona obrovský skok na tuto pěknou motorku!!

TMEC XA-125 Enduro: Jednoduše? když jsem dojel k prodejci tak se mi chtělo brečet jaká to byla hujda!!

První dojmy - Motorka nastartovala na první našlápnutí za studena.. po ohřátí jsem na ni sedl a jel se projet. Šla hned krásně za plynem. Sice kosmeticky na tom je hůře, ale za ty peníze jsem s tím neměl žádný problém!

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil klukům co začínají na silnici, protože jde dobře za plynem a nevypadá zase tak špatně! :)

Tuto motorku jsem si vybral, protože byla blízko a za slušné peníze.. na fotkách se mi vůbec nelíbila, ale v reálu se mi moc líbí. Po přivezení jsem na motorce udělal běžnou údržbu (olej, kapalina v brzdách, čištění karburátoru, vypálení svíčky, čištění filtru, apod.) Motorce nedělá problém polní cesta ani louka. Po silnici upaluje dost pěkně a za slušnou spotřebu!
Tak s motorkou mám najeto už přes 700 km a zatím bez poruchy. Na 125 jde krásně za plynem a nedělá ji problém cestovní rychlost kolem 100. Spotřebu mám trochu vyšší než se průměrně udává, ale to jen protože moc tahám za plyn a jízdu si užívám! :)

Lubos92
Lubos92 napsal 11.05.14 v 22:20

Pěkná .

Tormix
Tormix napsal 09.05.14 v 21:05

Díky.. musím tedy zaklepat, ale už mám 600 km a zatím nic.. doopravdy drží! :))

Olísko
Olísko napsal 09.05.14 v 16:23 10b.

Gratuluji k Jawě.Tak ať slouží ke tvé spokojenosti.

Milan1963
Milan1963 napsal 06.05.14 v 12:03 10b.

Hezká Jawička, přeju super kilometry.