invelt_unor2

Vloženo 4.5.2014
Aktualizováno 3.1.2016
Zobrazeno 2023x

Motoškola Sršeň

Vloženo: 08.05.2014, Uskutečněno: 01.05.2014, Stav tachometru: 16175 km, Zhlédnuto: 59x

Tak na prvního mája jsem si zaplatil kurz u Sršně.Pro mě to byla perfektní vyjížďka do Čech a kurz mi opravdu hodně dal.Navíc jsem kurz absolvoval pro mě s novou motorkou, které jsem se ze začátku hodně bál.Prostě jsem sedl a z Brna na nové mašině hned do Čech na kurz.Asi po 5 hodinách jízdy, kdy jsem občas trochu zabloudil, dorazil do penzionu u Svatého Antonína, kde jsem si dal výbornou večeři a hned ráno po snídani si pro nás přijel instruktor a po natankování na nedaleké benzince jsme dorazily na letiště u Tchořovic.Po nějaké té teorii a technice o motorkách jsme šli na nácviky na letišti mezi kuželkami po kterých si každý vyzkoušel nouzově zabrzdit z 80km/h na 30 metrech.Vše jsme bez problémů po vysvětlení od instruktorů zvládly a pak se jelo do provozu, kde jsme se naučily plynule projíždět zatáčky a kam se koukat.No po tomto kurzu jsem si v zatáčkách daleko jistější a není problém i s tak těžkou motorkou, jako je GSX1400, si zatáčky užít.A každý na motorce jezdí, aby si ty zatáčky užil, protože na rovinkách je to o ničem.

Komentáře k zápisu
Rubi napsal 09.05.2014 v 19:52

Koukám,že jste měli pěkné počásko,já byla 20.4.také s novou motkou.