invelt_unor2PROFIL MOTORKY

Suzuki GSX 1400 (2006)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Horneťák900
Vloženo 4.5.2014
Aktualizováno 3.1.2016
Zobrazeno 2020x
HODNOCENÍ PROFILU OD 10 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Jedna z nejhezčích klasických motorek, která má charisma a jak se člověk do ní jednou zakouká, jezdí na ní dřív, než mu to dojde.

Více fotografii

Motorka koupena od motoman (Brno-Brno Město) - V prodejně se mi snažili vyjít maximálně vstříc a počkali, než si obstarám penízky i přesto, že byly další dva zájemci.Veškeré papíry ohledně dovozu zařídili a já si motorku jen přihlásil.Rovněž mi tam zařídili i snížení sedla - profesionální práce.Bazar Motoman v Brně mohu jen doporučit.

První dojmy - Po ujetí několika kilometrů a otrkání se s motorkou byla jízda naprosto báječná.Váha při jízdě není vůbec znát a motorka se do zatáček vodí sama.Prostě motorka na pohodovou jízdu.Je krásně pohodlná.A ten krouťák!Ale není to žadný sport, takže opravdu jen pro pohodový lidi.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro lidi, kteří nechcou jezdit 200 a mají rádi klasické motorky.

Recenze

Tuhle motorku jsem si vybral proto, protože mám strašně rád klasické motorky a tahle mě prostě učarovala.Není to motorka pro začátečníky, chce to mít už něco naježděno.Nejhorší je manipulace na místě, kdy těch 250 kg jde cítit, ale za čas si určitě zvyknu a váha už mi nepřijde tak velká.Projel jsem se s motorkou i po městě a není problém, jak má člověk už nějaké zkušenosti.Motorka na silnici sedí jak má, už je to nějaká váha, ale trochu se vlní v zatáčkách, ale na to si člověk zvykne, rozhodně to není nic, co by zhoršovalo ovladatelnost a stabilitu.Po absolvování kurzu v motoškole Sršeň si jsem v zatáčkách daleko jistější, není problém tohoto mastodonta do zatáčky pustit.I s tak těžkou motorkou se dají zatáčky krásně užít.Co se týče obutí, rozhodně na takovou motorku jedině cestovně-sportovní pneu.I na hydraulickou spojku jsem si krásně zvykl, nakonec se mi zdá i lepší než lanková.I brzdy jsou velmi dobré, což jsem si také vyzkoušel v motoškole.Vzhledem k tomu, že měřím 169cm, nechal jsem si snížit sedlo, takže i lidi menších vzrůstů mohou jezdit na takových velkých motorkách.Až najezdím nějakou porci kilometrů, napíši zde další zkušenosti.

Podle rady Pepy Sršně jsem obul na GSXko cestovně-sportovní gumy Bridgestone T30 a motorka na nich drží opravdu dobře.Na takový těžký motorky se asi jiný než cestovně-sportovní gumy nehodí.Jsem zvědavý, kolik km na nich najedu.Ale to zjistím až příští sezónu, protože jsem je letos dával nový.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Krizakzed750
Krizakzed750 napsal 16.10.16 v 22:08 10b.

Nádhera v těch nejlepších barvách. Tohle je konečná jestli se nepletu, už by zbýval jen Triumph 2,3

TomyNav
TomyNav napsal 12.10.16 v 20:44 10b.

Tak za mě jasných 10b! Já jsem sice ujetej na dva laufy, ale to je věc vkusu. Jezdím taky Micheliny Road Pilot 2, jak už Ti někdo psal, a mám s nima najeto cca 4500 km a není to na nich vidět. Jezdím hlavně pohodovky, ale stupačkama jsem si taky párkrát škrtnul a gumy mě pokaždý podrží ve stopě. Přeju hodně pohodových kilometrů a vždy dobrý dojezd kolama dolů!

stokly
stokly napsal 08.03.15 v 08:51

Ahoj!Díky za pochvalu. Tobě taky pěknou nadcházející sezónu a hlavě žádné setkání s blbcem! Jinak ať ti dělá samou radost jako mě! Dobrá volba!

Více komentářůTOPlist