Harley Davidson XR 1200 (2008)

Vlastník zz_spider
Vloženo 4.5.2014
Aktualizováno 25.12.2020

Celkem velký, těžký naháč - prostě amerika, ale je to hároš a je můj :)

První dojmy - Velmi mne překvapilo to, jak je motorka dobře ovladatelná a to jak to jede. Od haryka jsem to moc nečekal, ale pravda, toto opravdu není klasický harley ... Jak jsem psal - dobrej 'krouťák' a na tu váhu i slušný brzdy.

Doplňky na motorce - - výměna řidítek + páček za nastavitelné
- výměna zadní kapoty za jednomístnou
- výměna zadního světla a blinkrů vpředu i vzadu
- mřížka na olejovej chladič
- výměna předního světla a udělán 'number plate'
- spodní kapotka - belly pan
- výfuky + svody
- tlumič řízení

Do koupě této moto jsem jezdil hlavně motocross, enduro, cross quady a nakonec jsem měl velké supermoto. Ale jak stárnu, tak jsem začínal mít chuť se s moto někam podívat po vlastní ose a také pro moji lepší polovičku toto bude schůdnější než ty žiletky co jsem měl dosud ...
Moto jsem koupil od svého dlouholetého šéfa, který přešel na něco většího a taky klasičtějšího. Jsem druhý majitel a moto má najeto nějakých 12 tis. :)
Doposud s moto nic závažějšího nebylo a snad dlouho nic nebude.
Koupil jsem, projel jsem a udělal menší úpravy ve stylu amerických Flat Track.
Moto je nejlepší asi pro pěkný klikatý okresky. Je to každopádně motorka pro jednoho, ale nějaké kratší vyjížďky za koupáním nebo jen tak se dají pro spolujezdkyně zkousnout. Úložný prostor víceméně nula. Některé součástky člověka opravdu svou bytelností a váhou pobaví, ale jak už jsem psal, je to prostě amerika a oni to tak prostě asi maj, nebo na to prděj.

karbanatek
karbanatek napsal 15.07.16 v 16:53 10b.

Nazdárek, moc pěknej stroj. Nedávno jsem si pořídil také tento peklostroj a musím říc, že to jede opravdu perfektně. Chci si XR trochu "vytunit" a scháním nějaké doplňky. Kde bych sehnal tu přední desku okolo světla a spodní klín pod motor? Máš nějaké doporučení? Díval jsem se na ebay a nic jsem nenašel. Možná, že jsem špatně hledal.Ozvi se mi na email: cervinkavit@seznam.cz Měj se, VČ.

toša.
toša. napsal 20.06.14 v 09:17 10b.

pěkné tak suchou sezonu 2014

me2d78
me2d78 napsal 04.06.14 v 08:13 10b.

nádhera, ty supertrappy na XR-ru byl můj sen a výkon i projev hlavně ve vysokejch jasně nejlepší...vybrals správně, za mě jasných 10b...

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 20.05.14 v 08:57 10b.

Kurde to je krutý myslím, že tady je jedinečnost zaručena přeju krásnou a hlavně dlouhou sezonu

Hříbek
Hříbek napsal 18.05.14 v 10:53 10b.

Dík za palec koukám na tvůj kruto přísnej stroj a musím dat jasnejch 10bodů Ať dělá radost