Honda PCX 150 (2014)

Vlastník Krvel
Vloženo 2.5.2014
Aktualizováno 23.12.2014

Po motorce Honda Hornet (2003) jsem se rozhodl pro neco vykonejsiho a PCX150 byla jasnou volbou =o)

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - Prvni velka predelavka designu u serie PCX. Zmizel "bobek", vsechno je v LED a pokud chcete kufr, uz nemusite nic vrtat proste se oddela jedna cast karoserie. Navic je tu palubni "pocitac", ktery ma ted ukazatel hodin a spotreby paliva. Myslim, ze tym co ma tento skutr na starosti opravdu nasloucha jeho zakaznikum.

Doplňky na motorce - Drzka na kufr.
Kufr givi s operkou pro spolujezdce.

Kamarad mi jednou pujcil PCX125 a po kratke projizdce jsem vedel, ze neco takoveho vazne chci. Pekna, drobna, jede a spotreba je vazne vtipna.

Najeto prvnich 161km od prodejce z Valasskeho Mezirici do Brna. Motorku jsem nijak nehonil a jel maximalne 60km/h cesta byla dlouha, ale i tak to byla skvela projizdka. Motorka ukazovala spotrebu po 161 najetych kilometrech 1.6l/100km (na tuto spotrebu se mi uz nikdy nepovedlo znovu dostat).

480km
Dalsi mala vyjizdka pro par dokladu do Valmezu. Motorka jela moc pekne a vylet byl jak ma byt.

1380km
Po garancni kontrole a vymnene pneu za Pirelly Diablo. Porad jezdi skvele a moc me bavi. Zatim bez jakychkoliv problemu.

3600km
Vsechno v poradku. Za den jsem dal i 455km a v klidu jsem prezil.

4500km
Vse ok, snad to tak bude porad.

4686km
Motorka dela radost nekde jinde (prodana).

sooky
sooky napsal 05.05.14 v 07:09

Moc pekna Ja kupoval minuly rok na podzim a kdybych byval vedel ze bude na jare novy model, pockal bych si. Vazne temi zmenami sla Honda vstric hlasu zakazniku Parada a ja davam za 10

Krvel
Krvel napsal 03.05.14 v 11:10

ZRX: koule nedela motorka

sedli01
sedli01 napsal 03.05.14 v 10:58

Vychytali mouchy, dobrá volba jako přibližovadlo ;) Známej zajíždí a má 2.2, ale spotřeba 1.6 je neuvěřitelná

Denyas
Denyas napsal 03.05.14 v 09:50

Myslím, že více než dobrá volba. Ideální do města. Lehoučká, rychlá a pohodlná. ;)

ZRX
ZRX napsal 02.05.14 v 23:48

Je bezva ,ale pro holku.Kde jsi nechal koule???Nic ve zlým.