Yamaha YZF-R1 (1999)

Vlastník SENY1988
Vloženo 1.5.2014
Aktualizováno 1.5.2014

Rychla, spolehliva, super v zatackach a na rozdil od konkurence v tomhle roce ma nadcasovy design.

Motorka koupena od Od jednoho řízka

Suzuki GSX-R 750: důvod neuveden
Triumph Daytona 955: důvod neuveden
Aprilia RSV 1000: důvod neuveden

První dojmy - Kdyz jsem ji kupoval, tak pri odjezdu se se mnou predchozi majitel a jeho tri kamaradi loucili, jako bych se mel hned za rohem zabit :D je pravda, ze takhle silnou motorku jsem jeste nemel. Posledni stroj byla Suzuki gsxr 600 K5, ktera mela jen 90 KW. Tohle uz ma o 20KW vic a je to celkem znat. V ďesti se na tom jet neda, takze jsem hned prezul na zavodni lepidla Dunlop a jsem spokojenej.

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdyho, kterej vi, ze jak vidi zatacky na Duby, tak radeji prida nez aby ubral. Tahle motorka je tam jako doma a kdyz ji nahodou zahodite, tak to neni takova hruza, kdyz porizovaci cena je od 50000 do 70000 kc.

Doplňky na motorce - Padaky

Kdyz jsem ji kupoval, tak pri odjezdu se se mnou predchozi majitel a jeho tri kamaradi loucili, jako bych se mel hned za rohem zabit :D je pravda, ze takhle silnou motorku jsem jeste nemel. Posledni stroj byla Suzuki GSXR 600 K5, ktera mela jen 90 KW. Tohle uz ma o 20KW vic a je to celkem znat. V ďesti se na tom jet neda, takze jsem hned prezul na zavodni lepidla Dunlop a jsem spokojenej.

Kudlanka
Kudlanka napsal 03.07.15 v 15:44

Tak ať dělá jen samou radost

SENY1988
SENY1988 napsal 11.05.14 v 17:54