Honda CBR 600F (2011)

Vlastník Oticek
Vloženo 30.4.2014
Aktualizováno 6.8.2014

Nádherná má vše co jsem hledal...

Yamaha XJ6 Diversion: Pěkná motorka, výkon spotřeba, 4 válec, čelní štít, nakonec jsem nenašel takovou která by měla pěknou barvu a cenu do 100 000 kč
Yamaha XJ6 Diversion F: Taky pěkná motorka, výkon spotřeba, čelní štít, ale v modré barvě se nedá sehnat a na novou bych neměl
Suzuki GSX 650 F: pěkná motorka, není, ale tak dobře propracovaná jako yamaha, je celkem dost těžká
Honda CBR 600F: je to kombinace mezi sportákem a cestákem, člověk na tom úplně nemusí ležet, jenže ty modely do roku 2006 se mi moc nelíbily prostě

První dojmy - Když jsem jí viděl vyjíždět z garáže byla jak s fabriky, krásné barvy, bez nejmenších škrábanců, krásná váha zvuk posez. Hned jsem věděl že tuhle si musím koupit !

Motorku bych doporučil pro - Má nízký posez. Takže pro holky i kvůli váze. myslím že to je mašina pro všechno. Pro mě je možná až moc výkoná, ale v těch parametech co jsem já hledal na motorce jsem měl úzký výběr.

Doplňky na motorce - Zadní brašna, ukazatel zařezené rychlosti Gipro, zadní blatník Ermax, čelní plexi GVI

Pro tuto motorku jsem se rozhodl protože jsem o tomto typu uvažoval, když jsem nenašel na bazarech XJ6 diversion, nelíbili se mi modely do roku 2006. Chtěl jsem něco mladšího. Nepočítal jsem, že bych sehnal tak nový model. Motorka sice přesáhla můj stanovený limit ale nešlo jí nekoupit cena byla vůči motorce velmi skvělá. Má nádherný zvuk design, barvy, váhu, čelní štít. posez něco mezi sporákem a cestákem. spotřebu, výkon, precizní zpracování od hondy, Protože je skoro nová nezajetá. Myslím a doufám že bude spolehlivá, Jsem začátečník a nehodlám to hrotit ani nějak točit. Já jsem začínal na skutru čínském maxon matador 125 a pak jsem tušil že potřebuju nějaké dělo a to je tohle...Maxon a jeho servisní prohlídky po 1500 km mě přesvědčily že lepší bude investovat do japonce!
pocity z jízdy teprve doplním až po řidičáku

Oticek
Oticek napsal 20.06.14 v 13:33

Díky No já jsem z ní taky naprosto hotoví :) i jízda výkon plynulost jízdy rozsah převodovky, posuzuju jako začátečník předtím jsem měl jen čínského skutra :) Dokupuju ještě zadní blatník a Gipro ukazatel

badyss72
badyss72 napsal 16.06.14 v 08:44

je to pěkná mašinka,v sobotu jsem koupil modro-bílou a je to nádhera dávám 10+

Bruneta
Bruneta napsal 06.05.14 v 21:51

moc pěkná mašina nádherné barvy máš to za 10b.

ZZilvi
ZZilvi napsal 01.05.14 v 22:44 10b.

Supr efko