Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník BobRF
Vloženo 28.4.2014
Aktualizováno 14.5.2015

Hodně dobře ovladatelný rychlý patřičně výkonný naháč!

Motorka koupena od miraoras (Orasice) - Výborný chlap takový má prodávající být kompletně vše o Shiverovi vysvětlil popsal a doložil vše co s motocyklem během vlastnictví dělal dodal manuál v češtině prostě super!!!

První dojmy - Překvapila mne úplně ve všem a kladně! Přesedlával jsem z Tuona a to je moto nej na kterém jsem jezdil! Ale shiver je hodně dobrý pohodlný hlavně pro spolujezdce proto jsem ho kupoval výborný motor dává pocit vyššího výkonu padl okamžitě do ruky ovládání na jedničku!

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře kteří hledají zábavu a nechtějí tuctovou moto a nepotřebují 200 koní výkonu!!!

Doplňky na motorce - Padáky v rámu osách kol rutan. Plotna kufr giwi.

Chtěl jsem něco s čím i ze spolujezdcem vyjedu někam dál a po příjezdu do cíle bude funkční. Tuono byl excelentní bike ve všem ale pro solistu pro batůžek nefunkční ale jinak paráda hooodně dlouho jsem přemýšlel nad prodejem a jestli najdu moto které mi ho alespoň z 50% nahradí a našel, Shiver ho nahradil důstojně!!! Motor by mohl mít více koníků ale není to nutnost 95 které jsou k dispozici opravdu stačí a z S mapou vstřikování vám v zatáčkách neujede bike ani ze 150 k jedině ze sebevrahem za řidítky! Do zatáček tam shiver patří!!! Ochrana před větrem žádná ale to vyřeší plexištítek od ermax takže cestování a alpy budou super. Brzdy jsou výborné a zadní brzdí spotřeba paráda při cenách benzínu v zahraničí to bude vítané, celkový design je paráda italové to prostě umí zvuková kulisa je moc dobrá vyvedení výfuku pod sedle výborné a netopí pod zadkem!!

martjan_1098
martjan_1098 napsal 29.04.14 v 22:11 10b.

Tož hlavně ať z ní máš sám radost bo si trochu myslím to samé co Drippera I když 400km pro Boba už dnes není žádná vzdálenost, ten jezdí na zátah už jiné sady Jestli ale budu něco závidět, tak to sedlo, to jo

drippera
drippera napsal 28.04.14 v 18:00

Bobane! Vole! Teda jako gratulace k novému bajku, to jako jo, ale kurva pamatuj si jednu věc! Jít "dolů" je vždcky průser! Zbavil jsi se Tuona, jednoho z nejlepších naháčů vůbec a Shiver je proti němu motorka pro slečinky! No nexichti se! Je to tak.. Slabší a podvozkově horší. A nesváděj to na pohodlí spolujezdce voe... Já s Gabčou lítal na Tuňáku 400km za den (Jeseníky, Orlické hory, Slovensko) a šlo to. Neříkám, že jsme se z toho neléčili tři dny, ale stálo to za to. No však uvidíš sám. Třeba se pletu. Nesežral jsem šalamounovo hovno, to zas né, ale vidim to na sobě! Měj se draku a hodně happy km, ty vyměklino!