Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník pačes44
Vloženo 27.4.2014
Aktualizováno 10.2.2015

Dostala mě na první pohled, no ihned po prvním svezení jsem věděl, že je to ta pravá.

Motorka koupena od FIRMA:Iron moto (Uherské Hradiště) - Perfektní jednání, naprostá spokojenost :))

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Suzuki GSR 600: důvod neuveden
Kawasaki Z 750: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly neskutečné, ihned mi padla pod prdel a do ruky :)) .. po nastartování se ozval nádherný zvuk z laděného výfuku viper, paráda, brzdy ze začátku paráda, podvozek taky.. Nicméně to byly začátky, časem se ukázalo, že na můj styl jízdy jsou brzdy nedostatečné a podvozek velice špatný, ale na české silnice, kdy to "požralo" nějaký ten výmol, to bylo v pohodě, ale do Buhchlovských hor se to nehodilo :DD

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky i pro zkušenější jezdce :)

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Viper + svody, pancéřovky, širší řidítka s hrazdou Lucas. Jinak nějaké doplňky určitě přibudou.

!!! Bohužel, 20.9.2014 kolem 18:00 jsem byl donucen Sůzu zahodit, díky tomu, že mi nedal dán přednost v jízdě. Kdyby bylo tepleji, možná by to pneu ustála, nicméně potom, co mi frajer s Feličitou vjel do cesty jsem hrábnul po brzdě asi víc než bylo únosné a přední kolo podjelo, následné kotouly, salta, převalování a zastavení o felcku jsem přežil jen s odřeninami :) .. Sůza by to zřejmě taky asi unesla, jenže v průběhu cesty po asfaltu se rozhodla udělat si výlet mimo cestu. Tudíž cesta -> příkop -> cesta. Fotky jsou v galerií. Nic příjemného to nebylo, ale jsem celý a teď už jen najít správné gsxr a vletět do nové sezony, jak jinak, než do plných a s rozumem, že?! !!!

nebrzdit
nebrzdit napsal 07.06.14 v 14:07 10b.

pačes44
pačes44 napsal 20.05.14 v 22:33

Děkuji dámy

pačes44
pačes44 napsal 20.05.14 v 22:26

Děkuji dámy

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 17.05.14 v 19:48 10b.

Děkuju! Tvá je též moc hezká.. Úspěšnou sezónu a spoustu zábavy!

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 17.05.14 v 13:07 10b.

Moc pěkná přeju spoustu km bez nehod