Honda VT 750 Shadow Spirit (2008)

Vlastník lesapan79
Vloženo 25.4.2014
Aktualizováno 25.4.2014

Můj splněný sen který se naplnil.

První dojmy - S výběrem tohoto tipu mi pomohli zde na foru zkušenější. Vlastně jsem se tu dělil o nové poznatky ještě při dělání autoškoly. První cestu jsem si docela užil. Jako absolutní začátečník který seděl na motorce akorát v autoškole jsem na ni sednul a k domovu to měl cca 200km.

Doplňky na motorce - Upravené origo výfuky, rampa s přídavnými světli, větší hlavní světlo,plexi, 2x zasuvka 12V, 1x zasuvka USB,plexi štít, kožený pás na nádrž, padací rám, přešité sedlo,boční brašny, opěrka spolujezdce, kožený kufr,držák na lahev, kožená rolka.

Podle zdejších a určitě zkušenějších motorkářích jsem si vybral právě tento model. Hlavně pro to že je to spolehliví, slušně ovladatelný stroj. Výkon pro mne je dostačující a to převážně jezdím ve dvou. Nejsem žádnej závodní spíše si jízdu užíváme kolem 100km/h. Nemohu tu zatím napsat žádné zápory, protože jsem na žádné zatím nenarazil.

venkovanzkhor
venkovanzkhor napsal 05.07.15 v 20:32 10b.

Hezká Hondička

-Sally-
-Sally- napsal 21.12.14 v 23:03

žižala.
žižala. napsal 27.04.14 v 20:00 10b.

Supr kousek.

lesapan79
lesapan79 napsal 27.04.14 v 10:05

Je to tak jak píše Dovi

Dovi
Dovi napsal 27.04.14 v 06:05

Božo, pochopil jsem to tak, že těch 10.490,-Kč byla za všechno dohromady. Tedy že 5.500,-Kč byla cena obou pneumatik a zbývajících 4.990,-Kč bylo za práci servismana (přezutí plus ventily).