Triumph Tiger 900/885i (2000)

Vlastník Clostridia
Vloženo 24.4.2014
Aktualizováno 29.10.2016

Vloženo: 06.08.2016, Uskutečněno: 06.08.2016, Stav tachometru: 57853 km, Zhlédnuto: 11x

Poslední týdny černý kotě nechtělo startovat. Po dvou a více dnech stání se mu chtělo obvykle méně. Mačkám tlačítko startéru a nic A protože jsem lenoch a protože jsem dobře věděla co všechno bude muset dolů, nechávala jsem to být, protože pokaždý kotě chytlo. Až jednoho rána...

... pochopitelně to bylo pracovní ráno a nechodilo se, že si kotě nadobro postavilo hlavu. Co naplat. Odpoledne šel startér ven. Předtím ale baterie, plasty, nádrž, vypustit chladící směs, vylít si ji pod nohy, zanadávat si, vyloupnout startér a podívat se mu na střívka... A máme ho, černého pachatele!
Vyčistit, vyfoukat, poskládat. Naštěstí nacházím načatou láhev chladící směsi a nemusím shánět další. Zbytek už je brnkačka. Nakonec nezbytný test, jestli to celé nebylo zbytečné... první start dobrý... druhý start dobrý... Není co češit Operace se zdařila, kotě znovu mručí a nemusím ho přemlouvat.

Clostridia (13) napsal 07.08.2016 v 18:49

Díky kluci . Zatím se zdá, že jsem to kapku přechválila a ten černý na obrázku není zdá se jediný pachatel. Tiger startuje dobře, ale občas se mu stejně nechce. Zbývá už jen startovací solenoid a ten už zřejmě nerozeberu

fanty (18) napsal 07.08.2016 v 00:32

není co víc napsat, paráda

-Jandys- (16) napsal 06.08.2016 v 21:04

Teda,jsi šikula,já bych to asi hned nepoznal a hledal v elektrice V každém případě díky tobě,až mě třeba něco takového potká,může to být tip co asi

• Výměna oleje

Výměna po více než roce a půl. Minulý rok toho Tygřík moc nenajel :-$ Ze všech možných strojů, se kterými jsem kdy jezdila je Tiger první, u kterého nebylo potřeba za celý interval dolít ani kapku oleje B-) Na

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.06.2016
    Uskutečněno: 21.06.2016
  • Řetězovka

Výměna řetězovky; RK namísto DID. Při dovelené toho dost zažila. Kolečko ohlodané, rozeta načnutá. Řetěz nebyl moc vytahaný, ale některé články se už nehýbaly. Nájezd neznamý. Výměna cca 2,5hodiny. Bez středového stoj

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.09.2014
    Uskutečněno: 14.09.2014
  • Kovové spojky palivového systému

Nejsem typ co bude vypisovat slohy o tom, jak jsem vyleštila šmouhu na blatníku a nebo ujela 10kilometrů do Horní Dolní. Nicméně při toulkách internetem a hlavně forem pro Triumph pozitivní, jsem našla docela šikovný upg

Vloženo: 28.07.2014
    Uskutečněno: 20.05.2014