Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník -MARVIN-
Vloženo 23.4.2014
Aktualizováno 26.6.2017

Můj první stroj s obsahem nad 250, a více než 1 válcem

Kawasaki Z800: důvod neuveden

První dojmy - První nasednutí, široká řidítka, otáčky v pro mne nezvyklých číslech... rozjezd, záběr 4 válců, zvuk "vosy", v první chvíli neuvěřitelná síla... Ale hlava chladná, seznamování a učení je zatím v plném proudu :-)

Rozhodování jakou mašinu bylo opravdu dlouhé, celý rok jsem sjížděl inzerce, a přemýšlel a čekal a hlavně šetřil. Původně jsem ani Bandasku nechtěl, takovéto tvrzení že to má každý atd... Ovšem po několika rozmluvách s majiteli tohoto stroje, po vyslechnutí rad od zkušenějších jezdců, jsem se nakonec přeci jen rozhodl jít do legendární "bandasky". S výkonem 62 kW to není žádná divočina, ale zároveň žádné ořezávátko, pohodlná na delší trasy a celkově vzhledově příjemná, ten chladič je prostě boží . Zatím se s ní seznamuji takže ještě nebudu soudit ale zatím vidím svou volbu velmi dobře

DejvGSR
DejvGSR napsal 29.12.14 v 17:34 10b.

Nazdar Štěťáku. Bandit je nádhernej. Vždycky se mi moc líbil. Pořád hledám ve Štětí lidi na motorkách. A nic. Je fakt, že ale tebe občas vídám. Já teda pořád zevluju na Dubskejch. Ale už mohu i cestovat. Máš za deset.

sketmannn
sketmannn napsal 23.04.14 v 22:27 10b.

context
context napsal 23.04.14 v 11:16 10b.