MZ ETZ 150 (1989)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Petan13
Petan13 napsal 16.07.14 v 01:50

Jo Tome seš hodnej že sis na mě vzpomněl v tom seznamu tech co ti neujedou :D A nemystifikuj tady, už je davno modra a ne žlutá, i když máš žlutou v papírech! :D

Lubos92
Lubos92 napsal 07.05.14 v 15:18

Pěkná .

Silvo
Silvo napsal 24.04.14 v 21:05 10b.

David_5555
David_5555 napsal 22.04.14 v 16:01

S tím ježděním bez příslušného oprávnění si to rozmysli, je za to pokuta sice jen nějakých 25-50 tis. a zákaz na 1-2 roky. Ale to je na zvážení každého individuální soudruha jestli to riziko podstoupí nebo ne.

sklepkous
sklepkous napsal 21.04.14 v 07:51

nevim na co si se spotrebou stezujes ja jezdim za 4,8 ale je fakt ze za to taham. Pravdou je take to ze tam uz neni orgi karbec a pist uz je take na vybrus. Majitel predemnou byl trosku prasak a tak se nestaral. Ale uz je v cajku a lita. Ale co ti muzu doporucit co ti zvedne vykon a nestoji to tolik jako kolecko na sekundar je zmena zapalovani pokud jsi sikovny v elektronice. Prida to nejakej vykon a ve dvou do kopce mam rezervu. Kdyztak pisni SZ a poresime to

Jinak hodne uspesnych km v sedle a at stroj soudruhu NDR slouzi

Driver-toys
Driver-toys napsal 19.04.14 v 11:04

Taky byla mou první a byl jsem s ní naprosto spokojenej. Potrápila mě pojistka - když jsem zapnul světla, motka chcípla - pojistka byla ta plechová, vypadala že je spojená, ale když přez ní šel větší odběr, tak se rozpojila a nepřeváděla.
Na rozjezd (1,2) dávala na prdel i třiapůlám, ale pak už nestačila.. Šestka mi nikdy nechyběla, spíš nešlo jet na 5 ani po rovině když byl protivítr, to bylo jak jízda na Fichtlu do kopce (4 vytočená, dáš 5 a bbbbbbbb..., tak zas za 4 plnej a bllllllllll, takže optimální otáčky a pomalu za 4). Ale možná tam byl právě dlouhý převod, tak ho ještě zvaž a nebo se svez na jiné, která ho má. I jeden zub dělá hodně a do rychla u malé kubatůry budeš spíš zklamanej.. :´- .
Spotřebu jsem tak vysokou neměl.
Tak to vychytej a spostu šťastných km draku, je to slušná mašina a pro začátečníka (což ty už nejseš) super stroj !

Toni
Toni napsal 19.04.14 v 09:50

Kámoš jí měl taky jako svou první větší a nemohl si jí vynachválit,tak ať slouží