BMW F 650 ST (1996)

Vlastník forest1995
Vloženo 15.4.2014
Aktualizováno 5.3.2018

Motorka je naprosto skvělá. Sedne ihned každému snad do ruky, kdo na ni usedne. Spolehlivý a pohodlnný stroj

Honda XL 600V Transalp: BMW líp sedlo do ruky

První dojmy - Když jsem ji zkoušel ihned jsem vědětl, že to je "ono". Zkoušel jsem více motorek ale tato jako jediná sedla jak do ruky tak i do srdce. Pohodlnný ovládání a supr pocit. První dojem mě neopustil ani po roce stráveným na tomhle stroji.

Doplňky na motorce - Kufr, vyhřejvané hefty, padáky, vyšší plexi, zadní led světlo, autoalarm a dálkové startování

Jízda je pohodová ale trochu trhaná díky tomu, že je to jednoval. Odpružení perfektně pohlcuje nerovnosti a v zatáčkách se chová jak je potřeba. Pro spolujezdce je docela slušný místo ale já jsem si tam dal 46 litrovej kufr a jedinej kdo se vejde za mě je akorát nějaká hubená buchta ( což neni na škodu :D ) Spotřeba od 5l na 100km až po 6l na 100km ( pohodový jízdy), při agresivějšim stylu jízdy se to klidně vyšplhá i do 7l. Zatim bez poruchy a to má najeto cca 75 000 km. Servis by se mohl zdát, že na BMW bude drahej ale například celá řetězová sada za necelých 2000 kč. S motorkou se dobře jezdí jak v terénu tak i po silnici. Je dobrá jak na cestování na delších cestách tak i na kratších. Je vhodná jak pro začátečníky tak i pokročilý.

Jamaican
Jamaican napsal 03.11.14 v 19:46

najs bajk , taky jsem jí měl a maximální spokojenost

Jon-Marobud
Jon-Marobud napsal 19.09.14 v 13:33

Moc hezké barevné provedení. Buchta nemusí být hubená, ale přítuplná :)

frassa
frassa napsal 13.06.14 v 20:44 10b.

Tuhle mašinu sem měl a když tak nad tím přemýšlím tak asi lituji že sem ji prodal je to dobrý stroj. Od té doby co sem ho prodal se mě všechny mašiny které mám porouchali transalp, VTR i ta bláznivá babeta. BMW je prostě BMW