Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight (2011)

Vlastník wolwerin
Vloženo 12.4.2014
Aktualizováno 16.8.2016

Moje vysněná legenda, střed mezi klasikou a sportovním duchem. Čekal jsem několik let, než se objevila TA, která chytla za srdce.

Motorka koupena od FIRMA:Josef Janáček - Moto JJ (Mělník) - perfektní přístup, rovné jednání, plná informovanost

První dojmy - Prvním dojmem po nastartování, jsou velké vibrace motorky, otřásá se od předního kola po zadek. Zvuk je božský, umocněný vyjmutím ucpávek na laděných výfucích. Sezení nemá chybu, je tvrdší pro české silnice, každá díra kope do zadku. Manévrování ve městě nemá chybu.

Motorku bych doporučil pro - to nemohu posoudit, určitě pro moji osobu

Doplňky na motorce - držák RZ na boku, zkrácený blatník, výfuky Remus, sportovní filtr, zvednutá nádrž, sedlo, blikače Kellermann micro

Stroj jsem si vybral jako zralý střed mezi chromovou klasikou a černým sportem, v rámci jedné značky HD. Najeto moc není, ani se nijak cestovat nechystám, stroj jsem si spíše koupil jako splnění snu, únik od všedního života, na hodinku o slunečném víkendu okolo komína či na kávu. Jízda je naprosto úžasná, tedy žádné luxus pohodlí, spíše jako posez na rozzuřeném býku. Motor velice pružný, mám změněné mapy, výkon velký. Brzdy adekvátní. Ovladatelost nemá chybu, jen se musí pamatovat na širokou přední pneu, člověk se s tím musí naučit jezdit. Spolujezdec - nemám. Úložný prostor - nemám. Spotřeba, neměřil jsem, bude větší, do nádrže se vejde za 200,- . Porucha zatím žádná, servis jsem si nechal udělat u HK zastoupení, kompletní kontrolu + oleje, filtry, brzdovku, atd. co se dělá po zakoupení a po 8tis. km.

Patrik80
Patrik80 napsal 16.08.16 v 16:40 10b.

krásny stroj, 10b

vojtaer
vojtaer napsal 05.05.14 v 22:58 10b.

vojtaer
vojtaer napsal 05.05.14 v 22:57

vítej do klubu

The_Rock
The_Rock napsal 27.04.14 v 22:31

"Bober" mu sluší, jasných 10b.

hekr
hekr napsal 16.04.14 v 21:28