Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník Jiricek_decin
Vloženo 12.4.2014
Aktualizováno 15.4.2019

Vloženo: 27.02.2015, Uskutečněno: 27.02.2015, Stav tachometru: 52500 km, Zhlédnuto: 26x, Firma: FIRMA:Jiří Velikovský - Scooter boom (České Budějovice 3)

Venku se blíží jaro, tak už jsem to psychicky nevydržel a dal si svojí šestku do servisu, aby byla před sezonou opět ve 100 % stavu jak motorově tak i vzhledově.

Po vzoru svého parťáka z jedný stopy Gudboye a díky firmě Scooter Boom sme naplánovali nejenom vyleštění svodů od motoru, ale komplet celý mašiny . od motoru, rámu, chromovanej kol až po řídítka. Motorka prokoukla jak kdyby sjela zrovna z výrobní linky - samozřejmě v rámci možností, přece jenom svody maj už za těch 15 let něco za sebou, ale rozhodně při porovnání stavu "před" a "po" je ten rozdíl hodně viditelnej.

Co se týče motorových úprav, tak se měnila komplet řetězovka, filtry, olej, brzdovka - prostě klasika co by neměl nikdo zanedbávat. U toho se rovnou objevila i závada na předním kole, takže i výměna guferů a simerinků nebo co - zas nejsem takovej technik, ale věřim svému technikovi - to je základ. :)

Na fotkách je vidět parádní připravená mašina, která mi doufám ještě udělá mnoho radosti a nemůžu se dočkat až pořádně zaprší, aby se umyla sůl a štěrk ze silnic, zasvítí sluníčko a hurá do toho!!!

PS: hlavně se to fakt leskne, že naživo to vypadá fakt parádně!!! A i díky přátelskému a profesionálnímu přístupu ve firmě Scooter Boom se můžu na mašinu 100% spolehnout a snad se mi podaří konečně smazat i ten poser proužek na gumách.

SNOOPERman (0) napsal 27.02.2015 v 22:24

mooc hezky.. uz se tesim az se o nejakym vikendu prijedu podivat :)

Gudboj (0) napsal 27.02.2015 v 19:09

Hezký

• První jarní vyjížďka

Nevydržel jsem to a byl protáhnout Banďoura. Krásné počasí a motorka připravená na sezónu... Těšil jsem se jako malý dítě! Po deseti minutovým zápasení s baterkou, která bohužel nepřežila zimu a díky ochotné pomoci chlap

Vloženo: 19.03.2015
    Uskutečněno: 19.03.2015