MZ 125 SM (2005)

Vlastník Ades
Vloženo 12.4.2014
Aktualizováno 24.3.2017

Moje prvni motorka a jsem rad ze je to prave eMZeta

Motorka koupena od Lukeeeeee6 (Horní Měcholupy) - pohodovy jednani, bez problemu

Yamaha XT 125X: Mala, slabsi (8 vs 11kw)
Suzuki DR-Z400 SM: Malo financi, jinak bych do ni sel (nikdy nerikej nikdy)

První dojmy - Krasne ovladatelna, obratna. V 8000 se v ni probouzi pravej nemec. Na svuj obsah rozhodne nevypada, kladne reakce okoli, chodi za mnou starsi panove jestli je to fakt MZ :)

Motorku bych doporučil pro - Pro zacatecniky, do mesta jako priblizovadlo, v mensi rychlostech spousta srandy

Doplňky na motorce - Do budoucna planuji nova zrcatka, blinkry, drzak spz

Jizda pri vyssich rychlostech neni moc prijemna, rozhodne bych s ni vic jak 50km po dalnici nejel. Brzdy jsou paradni, uz me potkala jedna nouzovka a do ty doby jsem nevedel, jak to umi krasne brzdit, samozrejme chce to citlivy prsty :)

Podvozek je OK k tomu asi neni co rict. Jednou jsem vezl kamose (cca 80kg) a chudinka si sedla na prdel a hlavne teda rozjezdy byly utrpeni, uz nikdy vice. (samozrejme toto neni vada motorky).

Jako motard se ani v terenu neztrati, ja byl zatim jen v nejaky louzi a bahne ale na silnicnich gumach je to o drzku. Jinak jde krasne do zatacek, hezky se vodi je obratna jak uz jsem zminil to vsechno vlastnosti motardu a tahle motorka je rozhodne zvlada skvele.

13.3.2017: Prodano, snad se o tebe budou starat dobre:)

Fori
Fori napsal 14.04.14 v 18:52 10b.

Kráska