Honda NC 700X (2012)

Vlastník Didivlk
Vloženo 9.4.2014
Aktualizováno 13.2.2016

Diametrálně odlišná motorka oproti předchozímu fazeru. A obrovská spokojenost!!!

Motorka koupena od auau.saigon (Praha)

První dojmy - NCčko je moje druhá motorka v životě a řekl bych že sme si hned padly do noty. Je pohodlná, příjemná, skvěle ovladatelná , neni nijak zákeřná a ideální i na delší cesty!

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná určitě jak pro začátečníky tak pro ty co se nepotřebují prohánět vysokými rychlostmi, ale chtějí si užít jízdu krajinou a občas sjet i z alsfaltky. Pro mě osobně je to takové malé BMW R1200 GS za mnohem příjemnější cenu!

Doplňky na motorce - Vysoké plexy, navigace garmin zumo 660, topcase givi, bocni kufry givi

Jak už jsem zmiňoval je Honda Nc700x má druhá motorka. S předchozí Yamahou Fzs 600 Fazer jsem najezdil za 3 roky 25000 km. Absolvoval dovolené ve Francii, v Chorvatsku a Slovinsku a zažili jsme toho spolu spoustu, takže to nebxlo vůbec lehké loučení. Ale byl čas uvolnit místo něčemu novému, lepšímu a tak přišlo Ncčko.
Oproti Fazerovi je daleko pohodlnější, mnohem snáz tam složim svých 190 cm. A hned to bylo znát při první delší cestě, po které mě, oproti dřívějšímu pravidlu, nic nebolelo. Což je určitě obrovské plus!!!
Po prvních 500 km musím s jistotou říci, že to byla super volba.Máme spolu zasebou i 50 km po prašných cestách a v lehkém terénu a i když se možná nezdá tak to zvládá bravurně! Spotřeba 3.5 na 100 dodává mým pocitům třešničku na dortu!

Až toho najezdim více přidám info!

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:06 10b.

Potkan_Dudu
Potkan_Dudu napsal 01.05.14 v 20:37 10b.

Blahopřeji k super stroji za mě 10b.

auau.saigon
auau.saigon napsal 11.04.14 v 23:15 10b.

hodně spokojených km

Didivlk
Didivlk napsal 09.04.14 v 21:15

Diky všem!

Sete
Sete napsal 09.04.14 v 20:32 10b.

Pěkný NCčko