Yamaha XV 750 Virago (1994)

Vlastník mr1
Vloženo 9.4.2014
Aktualizováno 9.4.2014

No, jak popsat? Je to prostě virgl jak se patří, sedl mě náramně do ruky, až se divím, jak rychle sme si na sebe zvykli.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Zatím se zdá, že jsem vybral dobře :-)

Yamaha XV 1000 Virago: rozhodl stav, 750 byl hezčí, jela stejně (ale neměl jsem prostor jí naložit)

První dojmy - Padla mě hned do ruky, po pár desítkách kilometrů, mě určitě nemůže ničím překvapit. Je to prostě virago, a tak se sním i jezdí. Mě to vyhovuje.

Motorku bych doporučil pro - Pro klidné řidiče, kteří se rádi kochají přírodou. Myslím, že stačí mít trochu citu pro motorku, a tahle je zrovna dobrá i pro začátek.

Proč jsem si vybral tento stroj? No protože sem se na něm párkrát svezl, a hned se mě to líbilo. Což nemůžu říct rozhodně a spoustě dalších motorkách. Moje jateční postava není vhodná na nějaké enduro, nebo válení pupku po nádrži, z toho taky vyplívá, jak sem spokojený z virglem. Je krásně manévrovatelná, zdá se mě, že na svou váhu je to prostě v pohodě. Je to čistě o silnici. Jezdím i město (Brno), a mám trochu respekt z kolejí, ale je to taky pohoda. Průjezd zacpaným štatlem nemá chybu .Úložný prosto v základu nula. Lze postupně nastrojit cokoli... servis je v pohodě, spotřeba myslím kolem 6ti ve dvou je podle mě taky přijatelná, poruchy jsem zatím neřešil. Ale možná je to tím, že jsem sezonu 13 nějak neměl času, za 4 tisíce se toho asi moc stát nemůže. Sezona 14 bude doufám zajímavější. Cestování je podle mě s viragem velice příjemné, i bez osezeného pozadí lze dávat v pohodě 100-150km. Pak cigárko, a můžou se polykat další kiláky. Po osezení jsem jel nejvíc tahem asi 300 čisti silnicí. Ale to už tak ok nebylo, musel sem si trochu rovnat záda. Čtvrthodinka, a jede se dál...

bortl
bortl napsal 05.05.16 v 10:35 10b.

Spolehlivé stroje

Boža
Boža napsal 10.04.14 v 20:55 10b.

Virága jsou velmi pěkné choppery mohl jsi dát víc fotek přeji pohodu v sedle dávám 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 10.04.14 v 10:34 10b.

Supr stroj.

Pavelvirago