Piaggio Beverly 250 (2007)

Vlastník HANZTE
Vloženo 8.4.2014
Aktualizováno 29.8.2016

Beverly 250ie,co dodat,jede výborně.Je to takový středně velký skůtr na velkých 16 kolech se spotřebou do tří litrů.Je pohodlný se slušným prostorem pod sedlem a nenáročný na údržbu.

Motorka koupena od Fiko (Hradec Králové) - Skvělý přístup k prodeji a vše s tím spojené,fakt super.

První dojmy - První dojmy jsou dle očekávaní,jelikož jsem už měl to samé,ale jenom 125.Musím uznat,že je to velký rozdíl ve výkonu motoru a hlavně na rozjezd.Nerovnosti na silnici mě vůbec nerozhodí,což se na dnešní stav silnic fakt cení.

Tak zatím mám najeto cca 300 km a zdá se všechno v pohodě.
Tak už jsem najel dalších cca 2000 km a vše je v pořádku.Trochu se mě zdála slabší přední brzda,ale stačí ji pěkně prohřát a brzdí jak má.Možná by to vyřešila sada měkčích brzd.destiček.Na skútru cestuji s přítelkyní a musím napsat,že i ve dvou lidech jede slušně.

HANZTE
HANZTE napsal 26.06.14 v 19:18

Jo dík,snad bude makat.Ale X9 to není ať se daří

mrkini88
mrkini88 napsal 19.05.14 v 02:03

Máš jí moc pěknou, to "krémové sedlo" nemá chybu . Kdysi jsem jí taky vlastnil a je to dělník, který vydrží snad všechno . Btw. do Mnichovic pravidelně jezdívám za rodiči, tak doufám, že se tam někdy potkáme a třeba dáme i společnou vyjížďku. Jinak přeji hodně km bez nehod .

HANZTE
HANZTE napsal 05.05.14 v 17:34

Ok,juknu na to, dík.

kolinudatný
kolinudatný napsal 30.04.14 v 08:57

Ahoj,kdyby jsi měl zájem,tak 17.5.2014 je 1.sraz Piaggio v Praze na Strahově.Registrace zde: www.piaggio-club.net