renocar_unor

Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník Věrušínek600
Vloženo 6.4.2014
Aktualizováno 5.4.2017

...Nádherná vzrušující mašina,splněný další sen...a jak vypadá tak i funguje!!!

Honda CBR 600RR: Chtěla jsem původne 6.tku ale bohužel žádná nebyla taková jak jsem si představovala...a taky se mi Fároš vždycky líbil víc :D

První dojmy - No,upřímně řečeno,první dojem byl takový že jsem byla dost vykulená protože z Fároška skoro nedosáhnu nohama na zem a jsem na špičkách takže ho hnedle čeká snížení a bude to úplná paráda:)Všechno funguje naprosto perfektně,jede jako zjednanej,perfektně brzí,řadí,prostě Honda... Je to dokonalá motorka. Při nastartování dává o sobě Fárošek vědět velmi bručivým hlubokým zvukem. Pro mě je to zvuk kterého nemám nikdy dost.

Doplňky na motorce - "Okousané" kotouče Braking,destičky Braking,karbonové doplňky ( zadní blatníček,kryt svodu výfuku,ploutvičky na stupačkách,miniblinkry,pancéřové hadičky v barvě,závažíčka,páčky atd. atd. a krásná vychytávka v podobě integrovaných blinkrů do zadního světla :))Tohle všechno měl Fárošek od původního majitele takže bylo na první pohled vidět že ho měl rád.

TT Isle of Man
Tohle je mazec!! Guy Martin8,Conor Cummings10,Ian Hutchinson,John McGuinness,Cameron Donald a další borci..Musela jsem si to sem prostě dát... .

Stav tachometrů 36 000km...
Zatím s ním bohužel moc zkušeností nemám protože čekám na snížení abych na něm mohla začít pořádně kulit a neválela se na každý hrbatý křižovatce protože,co si budeme povídat,je stavěný na malinko vyšší postavy a my, menší holky,máme trochu problém:) Každopádně když ho porovnám s kámošem Hornetíkem...
S Hornetíkem jsme spolu dlouho,jsme na sebe zvyklí,vozí mě spolehlivě a pohodlně.
Fároš..to je úplně jiný level :) Tvrdá,pekelně jedoucí mašina..přesně to co jsem vždycky chtěla :D Rozhodně ne taková pohodička a lábuš jako s Vosáčkem ale doslova sex na dvou kolech :D :D :D (a to jsem ještě nejela na SPčku nebo Ducatce, prý to je ultražrádlo :D )

říjen 2014
1.sezona s Fároškem je úspěšně za nami,.byla to teda spíš seznamovací sezona... jen takové lehké popojíždění a seznamování se s motorkou.
No,..je co se učit,bude to dlouhá cesta ...ale ten zátah na té motorce prostě miluji!

Stav tachometrů 40 352 km...

Sezona 2015
Je to naprosto skvělá motorka,jede jak po kolejích i v rozbitých úsecích si perfektně drží stopu...
Fárošek mě naprosto dostal...svým nádherným vzhledem,svou ovladatelnosti,spolehlivosti a to po všech směrech.I v lijáku se s ním dá jet,když se jede v klidu,..vyzkoušeno asi 200km sice trochu i z bobkem ale zvládla jsem to..holt nebyla jiná možnost muselo se jet . Ale zkušenost to byla dobrá!
Jsem z něho na větvi!
Jak se vás Fároš jednou zmocní už nemůžete jinak :))

libac22
libac22 napsal 09.09.19 v 15:12 10b.

Taky lítám s kubaturama nahoru a dolů , ale tahle byla teda TOPovka

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 05.04.17 v 09:39

Díky ... a máš pravdu!

Klarakent
Klarakent napsal 31.03.17 v 06:59 10b.

Absolutne souhlasim z review! Ja pracuji pro BMW & Hondu...vyzkousela jsem asi 20+ motorek a stejne bych tu moji 07 nevymenila za novejsi nebo "rychlejsi" model

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 09.08.16 v 21:18

Děkuji moc ,ale Fároška už vlastní můj kamarad .
( Docela toho lituji že jsem Fároška opustila )

jurcajosef_com
jurcajosef_com napsal 04.08.16 v 10:37 10b.

Sluší ti to na ní tak ať to jezdí a opatrně:)