renocar_unor

Suzuki DR-Z400 SM (2008)

Vlastník Propiska7
Vloženo 6.4.2014
Aktualizováno 4.2.2015

Když to srovnam s předchozim XT, tak velikej rozdíl. Mám jí teprv chvíli, takže zatím nemám moc zkušeností.

KTM 660 SMC: důvod neuveden
KTM 625 SMC: důvod neuveden

První dojmy - Koupil jsem jí 4.4., takže zatim minimum zkušeností. Každopádně mi padla skvěle do ruky, jako kdybych jí už jezdil roky. Ze začátku jsem měl sevřený půlky, ale po několika desítkách km už to mam trochu v ruce.

Doplňky na motorce - Výfuk Leo Vince, KN filtr, polepy racing-rm

Čekal jsem , že se bude stavět na zadní i na 2 bez spojky, ale bohužel se mi to moc nedaří. Přední brzda je parádní, stačí trochu polechtat a hned jsem na přednim, ale zadní nic moc, asi bude potřeba odvzdušnit! Ovladatelnost je taky dobrá, jde parádně do zatáček, ale ještě pořád moc nevěřim pneumatikám. Co jiného dodat, teď už jen nabrat víc zkušeností a pořádně se naučit po zadnim!! :D

Tak už mam drzouna přes měsíc (6. 5.) a musím říct, že už to mam trochu v ruce. Jede fakt parádně, jenom už mi nějak chybí výkon. :D Ještě tolik něvěřim pneumatikám, ale to se snad časem změní. Na zadní to jde na 1 parádně, už dokonce ujedu 2 metry! :D :D Pořád je ale co se učit. :)

Prodáno.

petan123456789
petan123456789 napsal 02.08.14 v 20:46

Můžu se zeptat jekej je velkej rozdíl mezi Xt a drz ? Teda pokud jsi mel yamaha XT660X já se právě rozhoduji mezi DRZ a XT. Díky Petr
PS: Jinak pěkná krasavice ..

petan123456789
petan123456789 napsal 02.08.14 v 20:46 10b.

PS: Jinak pěkná krasavice ..

Lubos92
Lubos92 napsal 26.05.14 v 15:37

Pěkná .

Ades
Ades napsal 25.04.14 v 17:13 10b.

moc pekna

Daniel_cz