Honda PCX 125 (2013)

Vlastník Benda.s
Vloženo 6.4.2014
Aktualizováno 25.7.2015

Příjemný skútr na jezdění do práce.
Koupeno 5/4/2014, dnes 28/4/2014 máme za sebou 930km a pomalu si na sebe zvykáme. No není to zas tak pomalé spíše jsem opatrný, ale je to příjemné zvykání.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy) - Při prodeji vyborné jednani

Kymco Super8 125: nižší výkon, menší ochrana, udávaná vyšší spotřeba - špatná zkušenost s 50ccm
Yamaha X-max 125: podstatně vyšší cena, vyšší spotřeba, vyšší hmotnost

První dojmy - Lehký snadno ovladatelný a příjemně živý. Udávaná spotřeba na hodnotě 2 litrů /100 je hlavním lákadlem a tak doufám, že praxe toto jen potvrdí. Má poměrně velký prostor pod sedadlem.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého - má velmi široké uplatnění. Jen doporučení, pro případné majitele, je lepši uzavřená helma, na padesátce jsme mel otevřenou "skutrovku" a ted už teda nic moc :-(

Doplňky na motorce - Zatím nic nemám v plánu, jen nějaké doladění jako seřízení světel, bohužel svítí zbytečně vysoko.
30/7 instalováno vyšší plexi Ermax +12
- lepší ochrana zejména před větrem
- lepší ochota jít za plynem (menší odpor větru)

reflexní paska na kolech

Dostal jsem ji s "plnou" nádrží a tak první tankování znamenalo spotřebu 3/100, další už bylo příjemnější a příjemnější. jsem pod hodnotou 2,2/100 což je velmi příjemné. Jezdím na ní do práce a opravdu fajnový relax. Mohu jen vřele doporučit pro její snadné a přirozené ovládaní.

Dálnice v hustějším provozu není moc super, je to lehký skútr na úzkých kolech, ale pokud je prázdnější dá se. Ovšem kde si skútr libuje jsou města a okresky. Myslím si, že ideální cestovní rychlost je kolem 80-90km/h.

Postupem času budu přidávat další poznatky a nějaké fotky.

jinak kdyby jel někdo na výlet dejte vědět rád se přidám

Více na: http://www.motorkar...&sm=3745&id=